PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8265}
6,5 21 628
ocen
6,5 10 1 21628
4,2 5
ocen krytyków
Och, Karol
powrót do forum filmu Och, Karol

mógłby mi ktoś powiedzieć w którym momencie występował ów konduktor, którego grał Ryszard Kotys ? bo przewijałem kilka razy akcję na dworcu i nie zauważyłem ...

ocenił(a) film na 7
Shaker82

Ja teraz też to skończyłem oglądać i nie mogłem zauważyć. Będę musiał jeszcze raz i trochę wolniej. Może być tylko taka migawka w tle??

lukas730

Oto fragment ciekawostki z filmografii Ryszarda Kotysa na filmpolski.pl
1985 - OCH, KAROL Obsada aktorska (konduktor; nazwisko aktora pojawia się w czołówce filmu ale najprawdopodobniej scena, w której wystąpił została wycięta podczas montażu),

ocenił(a) film na 7
glazur

jego nazwisko jest zarówno w czołówce jak i w napisach końcowych, więc też kminiłem jak udało mi się nie zauważyć Paździocha ;)

Shaker82

Przyjrzałem się uważnie przy oglądaniu i w scenie kiedy Irena (Jolanta Nowak) wychodzi z płaczem z pociągu, to jest ona na 1 planie, a w głębi na 2 planie w oddali ledwo widać jak Paździoch jako konduktor wychyla się z pociągu żeby zamknąć drzwi. A więc jest tam ale trzeba uważnie się przyjrzeć bo bardzo słabo go widać, z tym że gdyby nie informacja że on tam zagrał i to taką rolę to nikt nie byłby w stanie tego rozszyfrować.

ocenił(a) film na 7
Shaker82

Jest w scenie, gdy Irena wychodzi z pociągu w Olsztynie (czas: ~51:30). Przy cyfrowej obróbce widać, że to raczej on.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones