PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=505400}

Ochroniarz

Security
5,5 8 048
ocen
5,5 10 1 8048
Ochroniarz
powrót do forum filmu Ochroniarz

Nie jest to Bardzo słaby czy nawet słaby film, to kino średnie. Rozrywkowe kino akcji. Nie ma co tutaj dopatrywać się super fabuły bo ta jest prosta jak budowa cepa.
Wiadomo jest kilka dużych nieścisłości, ale chciałbym by każdy budżetowy film reprezentował taki poziom jak Seciurity to było by dobrze. Bo jest wiele gorszych filmów.

6/10 bo dobrze się go oglądało, myślałem że budżetowość tego filmu będzie biła po oczach, jednak dobrze to wszystko maskowano. Była udana rozwałka z mniej udaną fabułą. Banderas zagrał OK, choć szkoda że zszedł do ligi średnich filmów.

MaXXi

A tu jest jakiś poziom???
Napastnicy, którzy rozprawiają się w trymiga z wyszkolonymi agentami FBI nie dają rady ochroniarzom supermarketu?
Czułem się jakbym oglądał mix KEVINA SAMEGO W DOMU ze ŚWIATEM W PŁOMIENIACH.
Żenada goni żenadą, jak choćby w scenie, gdy "łuczniczka" trafia i to 2 razy napastniczkę, a ta tylko wyrywa z ciała strzały jakby te były zakończone gumą samoprzylepną, a nie grotem.
Tylko postać grana przez Banderasa w tym gniocie wygląda na poważnie, ale ogólnie wyszło, to tak, jakby z nim sceny były kręcone do kina akcji, a pozostałe do innego gatunku zwanego parodią...

ocenił(a) film na 6
pawelk1504

Jak ktos ma urwane klepki to pisze takie durnoty jak ty. Przeciez kazdy idiota widzi ze to kino akcji z wieloma elementami komediowymi. To sie oglada nie rozbiera na czesci jak kurczaka do potrawki.

waga55

Chyba w życiu kina akcji z tymi "wieloma elementami komediowymi" nie widziałeś.
Proponuję zapoznać się choćby z filmami z Jackie Chanem - może wtedy odróżnisz żenadę od prawdziwego kina akcji z "wieloma elementami komediowymi".
Może i miało być zabawnie, a wyszło nieudolnie, z żenującym aktorstwem i kiepskimi dialogami, a "pułapki", to choćby w HOME ALONE, który ma prawie 30 lat temu biją o wiele długości te z SECURITY.
Kolejna pozycja, która "oszukuje" widza znanymi nazwiskami, a wykonaniem i scenariuszem przypomina wybitne produkcje ze studia The Asylum.

ocenił(a) film na 6
pawelk1504

OK ale tutaj nie doszukuje się drugiego dna jak w jakimś ambitnym kinie, bo tutaj po prostu obejrzeć/ zapomnieć. A nie doszukiwać się jakiś nieścisłości. Gdyby tak doszukiwać się niescisłości w każdym filmie nawet tych które na siebie zarabiają, to trzeba było by im wystawiać noty niewiele wyższe od twojej np: 4/10 albo 5/10 a nie jak większości ocenia np: 7/10

Jasne że scena ze strzałami jest dość śmieszna, ale pamiętaj że to nie jest typowy prawdziwy łuk myśliwski, tylko łuk reprezentacyjny/rekreacyjny który posiada 2x mniejszym grotem niż normalny łuk. Wiadomo że trochę przesadzili z BAD ASSem (ta laska). Ale mimo wszystko aby zabić z takiego łuku trzeba się serio postarać, bo gdyby dostała z typowego łuku, to już przy pierwszym strzale by padła i kwiczała.

No i pamiętajmy akcja filmu dzieje się w SIPER-Markecie gdzie nie kupisz łuku takiego jak używają kłusownicy itd: obstawiam że nawet ta grota dobrze nie mogła się zakotwiczyć w ciele , stąd wyciągała ją jak po dźgnięciu nożem.

MaXXi

Nie chodziło mi o jakieś zabijanie z tego łuku, tylko o to, że napastniczka zachowywała się jakby ją komar ugryzł, a nie dostała znienacka w ciało. Rekreacyjny, czy nie, to jak strzałą dostaniesz, to ból odczujesz, a co dopiero kobieta.
A ogólnie po niezłym początku, jak i to, że grał Antonio po prostu liczyłem na choć niezłe kino akcji, a dostałem byle co, gdzie tak, jak napisałem - wyglądało to tak, że z Banderasem były sceny kręcone do poważnego kina akcji, a pozostałe do parodii.
I jeszcze ta niepokorna dziewczynka - dla mnie żartem było tak przedstawienie jej postaci.
Nie miałem na myśli "ambitnego kina" tylko dobrze skrojony film akcji, a tu absurd goni absurd.
Wyszkoleni zabójcy rozprawiają się w try miga z FBI, a zostają rozgromieni przez ochroniarzy amatorów - litości...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones