PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31850}

Oczy bez twarzy

Les yeux sans visage
6,9 3 540
ocen
6,9 10 1 3540
7,3 10
ocen krytyków
Oczy bez twarzy
powrót do forum filmu Oczy bez twarzy

Była niedawno rekomendacja więc o nim pomyślałem, ale trudno dostępny tytuł więc pewnie warto zerknąć gdy będzie emisja na kulturze...

ocenił(a) film na 9
SzymonS1

Oczywiście, że warto. Ja na pewno obejrzę. :)

BTW: czy nie za wcześnie go emitują o 20:20?

Spinel

No rzeczywiście pora jak na horror dość wczesna, ale być może nie ma w nim jakichś mocniejszych scen, chociaż patrząc na rekomendację....
kto wie, zobaczymy, ale i tak pewnie jest dość złagodzony....

SzymonS1

Ja napewno obejrzę ten film. Pozatym, uwielbiam TVP Kulturę, zazwyczaj 'puszczają' tzw. perełki, których napewno nie zobaczy się na TVNie..

użytkownik usunięty
Nouvelle

Również zerknę, choć gatunek raczej nie mój, ale TVP Kultura, więc mam nadzieję na coś dobrego.

Nie obawia się Pani drastycznych scen ?

użytkownik usunięty
SzymonS1

Zakładam, że przeżyję. Wybrałabym na wieczór coś innego, ale nic ciekawszego w propozycjach na dziś nie znalazłam, więc...

SzymonS1

Obstawiam, że jeżeli to film francuski z lat sześćdziesiątych to drastycznych scen raczej nie będzie, pewnie tylko pewne rzeczy dadzą do zrozumienia widzom ;)

ocenił(a) film na 6
SzymonS1

Film będzie miał niezłą oglądalność coś czuję xD

Ultor

Na to wygląda, ja też obejrzę :-)

Ultor

Oj, wiele na to wskazuję...
Jak widać oglądalność stale wzrasta....

ocenił(a) film na 7
SzymonS1

jak narazie jest dobrze tylko ta muzyka mnie trochę irytuje, do tego robią teraz wycinankę i całkiem to fajnie wygląda jak na te lata kręcenia

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones