PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=638554}

Od początku

Return To Zero
6,4 1 989
ocen
6,4 10 1 1989
Od początku
powrót do forum filmu Od początku

Może być

ocenił(a) film na 6

Podobała mi się gra głównej bohaterki, ale poraził mnie jej brak zrozumienia w stosunku do męża. Wiem że była w depresji, nie do końca zdaję sobie sprawę z tego co przeżyła, ale jej mąż przecież też cierpiał, też stracił dziecko, które zdążył pokochać może nie tak mocno jak ona, ale to zrozumiałe. Z kolei on nie bardzo potrafił zrozumieć, dlaczego ona tak bardzo cierpi. Nie rozumieli siebie na wzajem i to doprowadziło do zdrady, wielu kłótni i problemów.

ocenił(a) film na 5
Karoll7

Mi się wydaje, że po prostu chciał się pobzykać więc wlazła mu do rozporka inna. Oczywiście rozgrywam to na chłodno, inni mogą wliczyć jeszcze brak czułości, miłości od żony i takie tam ... koniec końców ją zdradził. Najgorsze w tym wszystkim są takie kobiety, które czepiają się żonatych facetów, a potem rozczarowanie bo ten nie odejdzie od żony. Chyba najgorszy, możliwy typ baby który łudzi się, że dla niej zostawi inną. Strasznie puste i żałosne babki. Celowo nie wypowiadam się ostrzej bo mam jak najgorsze zdanie o takich kobietach. Oczywiście zostaje też nieumniejszona wina faceta, jednak w moim mniemaniu, to kobieta powinna trzeźwo myśleć o takich sprawach.
A co do głównej bohaterki się zgodzę... potem już zaczynała mi grać na nerwach. Każdy jest w rozpaczy, jednak każdy próbuje pomóc drugiemu na swój sposób albo woli po prostu nie pytać po raz setny jak się masz, kiedy wiadomo jak się możemy czuć. Otoczenie, ludzie boją się niekiedy urazić, zranić jeszcze bardziej słowem czy gestem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones