PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=394009}

Odbicie zła

The Brøken
5,4 5 726
ocen
5,4 10 1 5726
Odbicie zła
powrót do forum filmu Odbicie zła

Fajny :D

ocenił(a) film na 9

nie jest to może kino typowo amerykańskie gdzie nagie panny z wielkimi walorami biegają pół nagie. "Odbicie zła" to raczej dobry z klasą nakręcony film dla miłośników psychologicznych thrillerów. film jak dla mnie trzyma się całości jest zrozumiały końcówka tez wiele wyjaśnia. to też polecam oglądanie do końca. bardzo ucieszyło mnie, iż nie jest przewidywalny nie wiemy co się stanie za chwile. serdecznie Polecam....

ocenił(a) film na 8
poprostudominik

Popieram Cię w opinii filmu, choć muszę się też przyznać, iż chwilami nie w pełni rozumiałem niektóre sceny.Film wart jest obejrzenia,szczególnie dla miłośników thrillerów i filmów psychologiczny, dla ludzi którzy lubią odrobinę zwiększyć ciśnienie swojej krwi...

cool_jack81

Słabiutki film. Naprawdę bez urazy ale bardzo słaby film. Nie trzymał mnie w napięciu. No bo niby dlaczego miałby trzymać skoro tam nic nie budowało nastroju. A ta scena pod prysznicem gdzie "maszkara" włożyła rękę tej dziewczynie w gardło rozbawiła mnie żenująco. Niby jakim cudem ofiara mogłaby tak głośno krzyczeć mając w gardle czyjeś przedramię? :) 3 pkt za nie zależny film bez otoczki typowo dzisiejszego hollywoodu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones