PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=758012}

Odcięci

Abgeschnitten
6,5 4 049
ocen
6,5 10 1 4049
Odcięci
powrót do forum filmu Odcięci

Nie wiem czy to książka była tak straszna czy scenariusz. Wygląda to tak jakby ktoś spisał pomysł, po czym uznał, że jednak jest zbyt banalny i prosty, hmmm to wezmę i wskrzeszę zabójcę i wszystko odwrócę.
Jakieś wątki się pojawiają, nie są kontynuowane, albo potrzebne jak pięść do nosa, albo okazuje się że zupełnie nie wykorzystane. Gra aktorska, na poziomie telewizyjnych produkcji. To samo ze zdjęciami.. Lubie obejrzeć film do końca, nawet jak to jest szmira. I tu tak było - ostatnia scena była wręcz śmieszna, po prostu się śmiałem. I myślę sobie - właśnie zmarnowałem 2h życia.

ps. film jednak zmusił mnie do refleksji, że czytanie słabych książek wcale nie jest lepsze nieczytanie. Bo po przeczytaniu czegoś głupiego, można tylko ogłupieć. Np. 50 twarzy greya czy jakieś inne bestsellery...

zbyncom

Na podstawie filmu oceniasz książkę? Gratuluję!

zbyncom

Typowy polaczek samozwańczy krytyk

zbyncom

Sto procent racji. Od początku film nie trzyma się kupy, jakieś randomowe sceny, aktorzy z Trudnych spraw xD ten film to tragedia

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones