PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=510120}

Odgłosy robaków - zapiski mumii

The Sound of Insects – Record of a Mummy
6,9 1 836
ocen
6,9 10 1 1836
Odgłosy robaków zapiski mumii
powrót do forum filmu Odgłosy robaków - zapiski mumii

Wcale nie chcialem isc na ten film. Czytalem powyzsza recenzje kotra mnie nie zachecila. MImo to przypadkiem wybralem sie z dziewczyna na ten film przyznam ze pozytywnie mnie zaskoczyl. Film bardzo oszczedny i zdawac by sie moglo nudny. Mimo to wciaga i hipnotyzuje. Losy bohatera sa przejmujace i sklaniaja do przemyslen. Film jednak tylko dla specyficznych odbiorcow ktorym nie przeszkadza powolna narracja i brak stricte postaci do których przyzwyczailo nas kino. Obraz eksperymentalny. Oglądając go czułem się świadkiem tych zdarzeń a chwilami poczułem nawet woń lasu i jego wiatr. W pewnym sensie podobny do Odyseji Kosmicznej 2001 tzn. żeby go zrozumieć i polubić trzeba się na nim bardzo skupić i nie rozpraszać się choćby paczką chipsów. Polecam gorąco oglądnięcie go w jakimś kameralnym kinie bo niewiem czy podobałby mi się tak samo oglądany np na DVD.

ocenił(a) film na 4
spanky

Nie można być "pozytywnie rozczarowanym". Nie pozwala na to definicja słowa "rozczarowanie". Wybacz, że się czepiam, ale to nie jest jakaś tam mała literówka. A o język trzeba dbać, zwłaszcza w kulturalnym towarzystwie ;-)
Bez urazy.

A Twoją opinię o filmie - szanuję, choć mam inną.
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 8
Wniebowziety

Hmmm moze masz racje :P

Wniebowziety

można. oksymoron. jak wirtualna rzeczywistość.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones