PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=811168}

Odmieńcy

Freaks
6,5 9 387
ocen
6,5 10 1 9387
Odmieńcy
powrót do forum filmu Odmieńcy

Odmieńcy

ocenił(a) film na 7

Avengers czy X-men to przy tym fabularne dno

borsuk96

Popieram

borsuk96

A czym się tutaj wyróżnia fabuła? Która odkrywa wszystkie swoje karty po 15 minutach i można przewidzieć co będzie dalej scena po scenie niestety.

_Wierzbik_

Dokładnie, do tego nuda bijąca po oczach i zwyczajna głupota wylewająca się z ekranu. Prosta nudna podj.ebka z x-men i tyle, ale pseudo krytycy FW nawet w papierze toaletowym szukają drugiego dna...

ocenił(a) film na 2
wowsa

i slaba gra aktorska.
Jeden z moich ulubionych aktorow mlodego pokolenia Emile Hirsch niestety mnie tu mocno zawiodl.

ocenił(a) film na 2
Parnassus

Lexy Kolker baaardzo irytujaca :(

ocenił(a) film na 9
Parnassus

W czym? W zachowaniu 7 letniej dziewczynki?
Mała zagrała rewelacyjnie, czy to złość czy radość, niepewność itp., dawno mnie żadne dziecko tak nie zauroczyło swoją grą.

ocenił(a) film na 9
Salmonella

Dokładnie.
Scena jak męczy bułę drzemiącej siąsiadce wyrwana żywcem z realu ;D

ocenił(a) film na 7
wowsa

Krytyk ekspert się odezwał.

ocenił(a) film na 3
Kozarnikus

jakbym miał 11 lat to ok. Bardziej zmuszają do myślenia chyba Barwy Szczęścia a i pośmiać się można .

ocenił(a) film na 8
wowsa

"Pseudokrytycy".. .A ty to pewnie jesteś "krytykant" z dziada, pradziada. Jak ci się nie podoba to zostaw ocenę i wyp...

ocenił(a) film na 9
_Wierzbik_

Po 15 minutach? Ty inny film oglądałeś.

Leszy2

Jeśli Ty po 15 minutach głowiłeś się o co chodzi to już nie moja wina.

ocenił(a) film na 9
_Wierzbik_

Nie twoja wina. Twoją winą jest, że bredzisz albo mylisz filmy.

Leszy2

I tak dalej bezsensowne odbijanie piłeczki... Miłego dnia :)

_Wierzbik_

Przestań wylewać swoje żale pod każdym pozytywny postem o tym filmie. Komuś się podobał, a Tobie nie - ok. Tylko już nie męcz wszędzie. Po prostu oglądaj to co lubisz. Nikt Ci nie broni ;-)

czarna_wdowa

Napisanie dwóch czy trzech komentarzy odnośnie tego filmu to jest męczenie wszędzie? Delikatnie stwierdzając - przesada. Oglądaj to co lubisz? To raczej można stwierdzić już po obejrzeniu filmu. Ten od niemal samego początku był przewidywalny. Myślałem, że z kolejnymi minutami się coś zmieni, ale na końcu spotkałem się z rozczarowaniem i jak najbardziej mam prawo wyrazić negatywną opinię (z czym niestety większość w tych czasach ma problem wrzucając wszystko do jednej szuflady z napisem 'hejt'). Miłego :)

_Wierzbik_

No właśnie, że nie odkrywa. Np. Kwestia tych dziwnych przeskoków czas o-miejscowych (choć nie do końca) dziewczynki jest wyjaśniana (nie wprost!) stopniowo. Tu jest napięcie od pierwszej do ostatniej minuty. Owszem motyw znienawidzonych osób z supermocami to nic nowego. Ale jak to wykorzystano! Tutaj główni bohaterzy nie są takimi niesprawiedliwie traktowanymi niewiniątkami, swoje "za uszami" mają. Zabijają (również dziewczynka!), czasem z niezbyt wyszukanych powodów. Faktycznie stwarzają zagrożenie (choć niezamierzenie, to realnie). Po drugiej stronie też nie ma dobrych, nawet "sztampowa" pani agentka ta "dobra wśród złych" nie okazuje się wcale dobra. Nikt tu nie lukruje, nie ma patosu. Niewiele jest tak świetnych fabuł.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9
borsuk96

Nazwałbym to X-men na poważnie.
Naprawdę dobry film, zwłaszcza gdy ogląda się go nie wiedząc o czym jest.
Trzyma w napięciu do końca.

borsuk96

Avengers czy X-men to w ogóle fabularne dno, nie tylko przy tym filmie. Ale mam nadzieję Stein i Lipovsky na następny film dostaną z 50 mln, bo tu głównie budżet bił po oczach, a przy porządnym budżecie to byłby sztos, w kategorii kina rozrywkowego rzecz jasna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones