PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8280}
6,8 11 155
ocen
6,8 10 1 11155
7,2 5
ocen krytyków
Odmienne stany świadomości
powrót do forum filmu Odmienne stany świadomości

DMT

użytkownik usunięty

Film oglądałem wiele lat temu - wygląda na to ze całe zycie poszukuje sie odpowiedzi na najwazniejsze pytanie - jaki jest sens tego wszystkiego...
Czyzby finał filmu potwierdzał to w co wierze - uniwersalne prawo równowagi - constans - energia miłosci dwojga ludzi (zaraz mi sie przypominają ostatnie zdania w filmie Przebudzenie) .Ja poszukuję odpowiedzi w kreacji wcieleń - wiesz co sie stanie i co cie spotka ale nic nie robisz by to zmienic a jak powiedział ktos wystarczy sie tylko troche wysilić. Zachęcam do poszukiwań - DMT jest prawdopodobnie najwazniejszą podpowiedzia na obecną chwilę.Pozdrawiam

ocenił(a) film na 7

Co oznacza skrót DMT?

ocenił(a) film na 9
dikey_filmweb

DMT to dimetylotryptamina związek ten ma właściwości psychoaktywne Ciekawe jest że większość ludzi nie wie nawet że substancja ta jest produkowana w każdym z nas gdy śpimy i odpowiada za sny. Mam nadzieję że naświetliłem trochę co to DMT więcej informacji poszukaj w internecie. Tez wydaje mi sie ze DMT ma spora moc i jest wielka wskazówka

Kalak1

Film Odmienne stany świadomości jest pokazaniem FLOATINGU w krzywym i patologicznym zwierciadle lecz wartość horroru i rozrywki została tu aż nadto zachowana ;) Jeżeli ktokolwiek jest zainteresowany floatowaniem jak również ma ochotę pogadać o dimetylotryptaminie, psylocybinie, ayahuasce, ibogaine czy też po prostu zaznać bardzo przyjemnego, relaksującego, odstresowującego ( podczas sesji floatingu hormony skorelowane ze stresem takie jak kortyzol i adrenalina są usuwane z organizmu i zastępują je endorfiny i beta-endorfiny które to są hormonami szczęścia i działają przeciwbólowo.) Jeżeli szukacie odpowiedzi to droga do nich jest poprzez edukacje samego siebie i spojrzenie w samego siebie. Jeżeli nie jesteście przekonani to odsyłam do Joe Rogana i 1000 badań nad metodą R.E.S.T czyli nad Floatingiem. No i kończąc zapraszam również do siebie aby Floatingu spróbować. Jestem jedynym gościem który to już rok temu założył centrum z kabinami do floatinfu w Krakowie. Pozostałem jedyny do tej pory i jak wpiszecie Floating kraków to mnie znajdziecie co bym nie łamał regulaminów. Jak się powołacie na tego posta to dostaniecie sporą zniżkę bo chce pokazywać floating ludziom poszukującym, ciekawym siebie i świata czyli nieskromnie powiem takim jak ja ;) Pozdrawiam Jarek ;)

ocenił(a) film na 9
JarMan

Jak będę w Krakowie na pewno Cię odwiedzę, chętnie skorzystam z sesji mam również nadzieję że będzie jakiś czas na rozmowę pozdrawiam

Kalak1

Czas na rozmowę zawsze się znajdzie ;) Zapraszam Jarek

JarMan

No już na obecną chwilę to nie jesteś jedyny w Polsce który ma w swojej ofercie floating. Ja się zamierzam wybrać w najbliższym czasie do ośrodka pod Poznaniem, akurat tam bo jest to dla mnie wygodne. Interesuję się tym już od kilku lat, ale jakoś przegapiłem pojawienie się pierwszego zbiornika w Polsce.

ocenił(a) film na 9
JarMan

Witam, napisałby Pan do mnie na Facebooku - Jakub Michał Kamiński? Nie mogę znaleźć Pana na Kraków Floating a zależy mi na tym, pozdrawiam.

ocenił(a) film na 9
JarMan

Miło wiedzieć, że w naszym kraju jest możliwość choćby muśnięcia tego co zamknięte (Do tego legalnie;). W najbliższym czasie chętnie skorzystam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones