PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=465651}

Odrębne światy

To verdener
6,7 768
ocen
6,7 10 1 768
Odrębne światy
powrót do forum filmu Odrębne światy

W filmie jest przedstawiona nie prawda na temat świadków Jehowy. Jeżeli chcecie się dowiedzieć prawdy o światkach to zapytajcie się osobiście jak spotkacie ich na ulicy lub domu. Bo jeżeli autor chciał oczernić Świadków Jehowy to mu się to udało.
Według mnie to jest tylko zniewaga i kłamstwo...

kojo_kojo

Tak przy okazji Świadkowie Jehowy nie nawracają ludzi tylko głoszą im Dobrą nowinę o królestwie. Jeżeli ktoś by chciał dowiedzieć się wzięło to, to niech zobaczy to biblii( Mateusza. 24:14, Mateusza. 28: 19,20)

ocenił(a) film na 9
kojo_kojo

Ciekawe, w którym miejscu jest przedstawiona ta nieprawda ? Przecież o tej krwi, to sama prawda .
A to, że Świadkowie Jehowy nie nawracają, to bujda na resorach . Pod płaszczykiem poznawania pisma, człowiek jest indoktrynowany i nawracany .

ocenił(a) film na 7
kojo_kojo

Ja wiem skąd się to wzieło. Mason 33 stopnia Charles Taze Russell wyczytał to z piramidy Cheopsa w połczeniu z kilkoma luźnymi biblijnymi proroctwami. Jak na ironię nie był to nawet jego pomysł.

kojo_kojo

Można wiedzieć jaka to zniewaga i kłamstwo? Może byś poparł swą wypowiedź jakimiś argumentami?

ocenił(a) film na 7
kojo_kojo

Słuchaj kojo_kojo. Co konkretnie jest klamstwem i zniewagą ? Moim zdaniem film był obiektywny i bezstronny. Jesteś Świadkiem Jehowy więc masz uraz bo nagle ktoś powiedzial coś innego niż mogłeś przeczytać w Strażnicy. Wszystko w temacie.

kojo_kojo

Nie mów mi nic o Ś.J. Mój kolega ze szkoły średniej nim był, a teraz dla odmiany mam "świadka" w pracy. Jedno wielkie ściemnianie; strażnica jest moim bogiem, ja powtarzam jedno i jednocześnie dalej robię swoje. Maksymalne zakłamanie i kołtunizm - dwa w jednym. ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones