PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=499819}

Odrzucenie

Ottorzhenie
6,3 464
oceny
6,3 10 1 464
Odrzucenie
powrót do forum filmu Odrzucenie

no i nie za bardzo zakumałem zagmatwany pomysł na apokalipsę nie wiem już co jest prawdą a co nie w tym filmie.

chodź podobał mi się bardzo i nie mogłem oderwać oczu czekając na wyjaśnienie i rozwiązanie nie doczekałem się go i szczerze nie wiem co myśleć oceniam wysoko sam nie wiem dlaczego może właśnie w tym sens filmu

jak by jakieś MĄDRE spostrzeżenia to chętnie się podzielę

ocenił(a) film na 3
ramzes1985

nie bojaj ramzes, ja tez nie wiem o co im chodziło ;)

ocenił(a) film na 8
cronin35

:) film jest produkcji Rosyjsko Rumuńskiej więc żartobliwie stwierdziłem ze znajomymi że pół filmu nakręcali Rosjanie a pół Rumuni i tak właśnie powstał film :)

ocenił(a) film na 7
ramzes1985

Apokalipsa jest tylko tłem, stanem umysłu w jaki uciekł bohater. Gdy obraz staje się czarno biały oznacza że znowu znalazł się w rzeczywistości od której uciekł, a uciekł żeby gonić swoje niespełnione marzenia. Takie spostrzeżenie mojego zaspanego umysłu o 3;30, zaraz po obejrzeniu;) Ps.Najsmutniejszy moment gdy uświadamia sobie że Bella to nie jego kobieta i zderzenie z obrazem rzeczywistej wrednej żony .

ocenił(a) film na 8
Machzzz85

i to tak zwane olśnienie :)

ocenił(a) film na 3
ramzes1985

Co tu rozumienia? Film jest prosty jak budowa cepa i żałośnie słaby. Masakra.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9
Niskobudzetowy

(niskobudzetowy jest naprawdę bardzo nisko budzetowy) ale wracamy do filmu według mnie - apokalipsa to stan umysłu z tym się zgodzę, ucieczka w chorobę psychiczną wprowadzenie barw i dźwięków w jego podróży świadczy o braku odczuć pozytywnych w normalnej egzystencji tzn. niemożności spełnienia. :(

ocenił(a) film na 6
r887500219

ale jednak na końcu "odzyskał kolory", więc może to jednak wyzbycie się jakichś schematów, w który chciał go wciągnąć świat [czyt. aby był kolejnym szarym klonem, szarego społeczeństwa];

a może to po prostu wariat x]
choć podobno wszyscy jesteśmy wariatami xp

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones