PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=732690}
6,3 11 111
ocen
6,3 10 1 11111
Odważ się zdobyć faceta
powrót do forum filmu Odważ się zdobyć faceta

Skąd ten hate?

ocenił(a) film na 7

Hej, przeglądam tak wypowiedzi i dziwię się skąd w was tyle jadu?! To całkiem nieźli aktorzy w swoich dziedzinach. Film uważam za lekki i z humorem, który może nie każdy zrozumie, ale nie uważam, żeby go od razu go mieszać z błotem.
Poza końcówką z Shonem film jest naprawdę dobrze prowadzony i czuć połączenie między tą dwójką. Czego więcej oczekiwać po filmie? Nie każdy musi być wychwalanym arcydziełem. Sama dałam mu bardzo dużą notę jak na siebie, ale tylko dlatego, że wracam do niego co jakiś czas.

ocenił(a) film na 9
mruffafa

też myślę, że nie każdy ma takie poczucie humoru, ludzie wolą prostsze dialogi, a tu bardziej z pazurkiem, na myślenie. Super komedia romantyczna :)

mruffafa

UWAGA SPOILER!!! Mi też się podobał. Lekki, przyjemny, zabawny. Jedyne co mi trochę nie pasowało to końcówka. Trochę za bardzo w stylu amerykańskim. Chodzi mi o ten bieg Jack'a z grupą nastolatków, wejście przez okno i to, że nagle wychodzą do toalety się całować. No to mi trochę nie podeszło. Ale ogólnie fajny humor ;)

ocenił(a) film na 7
kala260

Tak, zgadzam się co do końcówki, myślę, że już im się pomysły pokończyły i chcieli zakończyć "sprawdzoną" akcją ;)

ocenił(a) film na 6

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones