PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=246565}

Odważna

The Brave One
7,0 26 485
ocen
7,0 10 1 26485
6,2 6
ocen krytyków
Odważna
powrót do forum filmu Odważna

W sumie nie robi tak wielkiego wrażenia jakby się to mogło wydawać czytajac tutejsze formu. Główną wadą tego filmu jest to, że nie dokońca został wykorzystany potencjał całej historii. Początkowo nieświadomy detektyw zaprzyjaźnia się z wielokrotnym zabojcą, którego próbuje złapać. Tu mógł powstać świetny thriller, ale te relacje ukazane w filmie są niestety miałkie i mało ciekawe.
Zupełnie natomiast nie przekonała mnie przemiana Jodie Foster w wielokrotną zabójczynię, która niczym Terminator eleiminuje kolejnych złych bandziorów. Zamiast szukać zemsty na swoich oprawcach zaczyna bawić się w bohaterkę zbawiającą świat, a jej sprawa kończy się równie szybko jak się zaczęła.
Sporo nudy. Kilka fajnych scen. Niezbyt wykorzystany potencjał.
6/10

ocenił(a) film na 8
Bialy_Pielgrzym

Mogl powstac swietny thriller? Czy Erica Twoim zdaniem lepiej sprawdzilaby sie w roli zimnej, msciwej i bezwzglednej intrygantki? Jak to mialoby wygladac? Przeciez jej sytuacja jest dramatyczna a nie kryminalno-sensacyjna. Problem w tym, ze Erica jest 'normalna' i nagle z dnia na dzien wszystko sie wali. Twoim zdaniem eliminacja bandziorow wyglada komicznie, ale bohaterka nie jest przeciez platnym morderca. Staje przed taka sytuacja pierwszy raz w swoim zyciu. Jest ODWAZNA i to wystarcza.

Skoro liczyles na thriller to nic dziwnego ze sie zawiodles. Mogles przeczytac opis filmu, moze zrezygnowalbys z jego ogladania i nie dalbys wtedy tak niskiej oceny. Szkoda.

ocenił(a) film na 3
Bialy_Pielgrzym

W pełni się zgadzam. Cała historia jest naciągana i mało przekonująca. Film jest nudny i mało interesujący. Nawet Foster według mnie wypada strasznie słabo jakoś gra tak sztucznie i plastikowo. Ziewałem na filmie i walczyłem ze snem. Wiele sytułacji jest wyjątkowo głupich a szczególnie ta z taksówką. Brak klimatu, emocji i naciągana fabuła. Nie polecam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones