PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=246565}

Odważna

The Brave One
7,0 26 457
ocen
7,0 10 1 26457
6,2 5
ocen krytyków
Odważna
powrót do forum filmu Odważna

należało się gnojom.

ocenił(a) film na 8
minadra

Też mi się podoba zakończenie. Choć przez chwilę, kiedy główna bohaterka oddaje broń policjantowi i zaczyna płakać, myślałam, że ten latynoski gnojek przeżyje, co najwyżej pójdzie siedzieć, a ona dokona miłosiernego przebaczenia swemu oprawcy, ale jednak nie, duży plus dla filmu za zakończenie.

ocenił(a) film na 7
kamilagedert

Całe szczęście, ze film nie kończy się skrucha i miłosierdziem. To by było nie do zniesienia.
Wiałoby nudą z ekranu. Gnojom się należało i dostali czego oczekiwał widz.

ocenił(a) film na 7
minadra

Tylko że policjant trochę tego nie przemyślał. Powiedział, że: "było trzech młodocianych przestępców, którzy się pożarli, i ja też oberwałem".
Zapomniał o ważnej rzeczy - na dłoniach człowieka, który strzela, zostaje proch. A trzeci bandzior, który rzekomo zabił dwóch kolegów i ranił policjanta, nie ma go wcale. Policjant przecież też nie oddał strzału. Mało tego - sam wcześniej mówił, że ułożenie zwłok wiele może powiedzieć. Policjant dostał z bliskiej odległości na stojąco, a bandzior leżał na ziemi, gdy Eryka go zabijała. Porucznik Columbo rozgryzłby taką mistyfikację w 10 minut z cygarem w zębach ;)
Więc albo ja czegoś nie zrozumiałem, albo scenarzysta kompletnie nie przemyślał zakończenia. ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones