PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=246565}

Odważna

The Brave One
7,0 26 486
ocen
7,0 10 1 26486
6,2 6
ocen krytyków
Odważna
powrót do forum filmu Odważna

piosenka

ocenił(a) film na 8

Witam :)

Właśnie wróciłam z kina i zauroczył mnie szczególnie jeden utwór - grany na końcu filmu i w szpitalu, gdy próbuje ratowac jej narzeczonego. Zna go ktoś?

ocenił(a) film na 8
pomarancza

Pewnie chodzi o "Answer" Sarah McLachlan z płyty "Afterglow". Sama byłam urzeczona i postanowiłam lepiej poznać twórczość tej pani. Nie dość, że przepięknie śpiewa, to jeszcze komponuje, pisze teksty i gra na gitarze oraz pianinie. Zapoznaj się ze studyjną płytą "Surfacing" oraz koncertowymi płytami "Mirrotball" i "Afterglow". Ciężko dostać je w Polsce, ale można zamówić np. na www.merlin.pl

ocenił(a) film na 8
miss_russ

Bardziej wyczerpującej odpowiedzi nie mogłam się spodziewac :))

Dziękuję ślicznie - tak, o ten utwór mi chodziło - właśnie go sobie słucham :D Piękny...

Pozdrawiam!

ocenił(a) film na 8
pomarancza

Bardzo ładnie brzmi w wykonaniu na żywo :
http://www.youtube.com/watch?v=fqTzd63hiWU
polecam Ci też kawałek "Angel" - chyba najbardziej znany utwór Sary z filmu "Miasto aniołów". Takich perełek jest w jej dyskografii wiele

ocenił(a) film na 8
miss_russ

Widzę, że trafiłam na fankę Sary McLachlan =) Ale chwali się to chwali, bo właśnie przesłucham już parę jej utworów - własnie między innymi "Angel" i... mmMMmm...
Ma piękny głos...

Pozdrawiam i dziękuję za pomoc =)

ocenił(a) film na 8
pomarancza

Bardzo proszę i polecam się na przyszłość :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones