PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36922}

Odwet

A Man Apart
7,0 19 673
oceny
7,0 10 1 19673
6,3 3
oceny krytyków
Odwet
powrót do forum filmu Odwet

To mi sie wogle w glowie nie miesci jak tacy aktorzy kina akcji pelna geba jak DIESEL i THE
ROCK nie dostali rol w filmie NIEZNISZCZALNI a taki CREWS lub COUTURE tak...

ocenił(a) film na 8
punisher822_filmweb

Święta racja Diesel powinien grać w niezniszczalnych i to koniecznie po tej dobrej stronie

ocenił(a) film na 8
Nozix

NOZIX nie liczmy na DIESELA ani na THE ROCKA bo sa poprostu zbyt drodzy. THE ROCK jest obecnie na takim topie ze ponizej 15 mln.dolarow za role nie schodzi. DIESEL podobnie... SYLVEK i jego znajomi z wytworni od zawsze staraja sie szukac mniej kasowych aktorow lub aktorow ktorych slawa dawno temu minela. Pomysl sobie ze z budzetu filmu by np. 30 mln.dolarow zgarneli DIESEL i THE ROCK a koszt filmu to np. 100 mln.dolarow ;-) ... Jasne ze bym chcial DIESELA ale jest zbyt drogi.

użytkownik usunięty
punisher822_filmweb

Niestety pasowałby do tego gniota

użytkownik usunięty
ocenił(a) film na 8

Ciesze sie ze zgadzasz sie ze mna ale tak sobie mysle ze takie DIESEL nie zagral w 'NIEZNISZCZALNYCH 1,2,3' z 2 powodow: po1 jak robiono te filmy on mial inne zobowiazania i gral w innych filmach a po2 DIESEL jest poprostu za drogi. THE ROCK to juz wogle bo on naprawde duzo teraz dostaje za kazdy film. Dziwi mnie dlaczego ten kompletny kretyn i pajac CREWS dostal role w calej serii chyba tylko przez nakoksowane cialo i niezla rzezbe. Co do COUTURE to jest takim aktorskim drewnem ze az mdlo sie robi jak on pojawia sie na planie. Uwazam ze CREWS i COUTURE nie zasluzyli na ten angaz bo sa nikim w kinie akcji.

użytkownik usunięty
punisher822_filmweb

The Rock ponoc chcial zagrac.

ocenił(a) film na 8

Chcial a co stanelo na przeszkodzie???

użytkownik usunięty
punisher822_filmweb

Oj tego nie wiem niestety. Pewnie to samo co Chanowi.

ocenił(a) film na 8

A jakie masz odczucia co do EXPENDABLES3 po zwiastunach? Myslisz ze z PG-13 film zarobi najwiecej z serii???

użytkownik usunięty
punisher822_filmweb

To znaczy myślę, że mimo tej kategorii film będzie tak na 8 w skali FW.

ocenił(a) film na 8

Bedzie pobity rekord finansowy serii? Mam na mysli czy zarobi wiecej od EX2???

użytkownik usunięty
punisher822_filmweb

Tego to nie wiem, ale nawet mając w d... Lutza i Ortiza to są moi faworyci Mel i Wesley. Jednak jeśli zarobią więcej to czwórka bedzie w PG-9.

ocenił(a) film na 8

Jakie PG-9 hehehehehe BEZ OGRANICZEN zrobia i kazdy wejdzie nawet 3 latek hehehehehehe...

użytkownik usunięty
punisher822_filmweb

Szkoda, że nie bedzie to film brutalny. Czasem mam dość tej pier@olonej poprawności.

ocenił(a) film na 8

Ale czego SYLVEK i jego nowy rezyser nie zrobi dla kasy... Zjechali z RKI na PG-13 bo licza na sukces kasowy w granicach 350-500 mln.dolarow ale przez debilny scenariusz moga sie zdziwic... Film SABOTAGE z Arnoldem udowodnil jak debilny scenariusz i kompletnie bezbarwne postacie o plytkich dialogach bez ladu i skladu sprawily ze stal sie ogromna klapa finansowa i zarobil ledwo 16 mln.dolarow na calym swiecie...

użytkownik usunięty
punisher822_filmweb

Mnie dziwi dlaczego majac tyle kasy i bedac w tym wieku Sylvester na sile chce sprowadzić widownie w wieku dziewieciu lat.

ocenił(a) film na 8

Widocznie gra aktorska go bawi i boi sie zardzewiec w domu... I nie 9 latkach hehehehe ale od 13latkow w gore chce najwiecej zarobic ;-)

użytkownik usunięty
punisher822_filmweb

To znaczy niech gra jak najbardziej tylko po co takie produkcje dla nastolatków gościa, który na ekranie zabił hordy przeciwników.

ocenił(a) film na 8

Ojjjj jeszcze sie zdziwisz jak RAMBO5 ktory wkrotce ma powstac dostanie tez PG-13...

ocenił(a) film na 8

Mnie szczerze zwiastun EX3 nie zachwycil i odnosze wrazenie ze ten film jest zrobiony perfidnie na sile i tylko dla kasy... Kilka efektow w zwiastunie udowadnia jakim klamca jest STALLONE ktory tak niedawno twierdzil ze serie EX beda w klimacie filmow z lat 80tych bez uzycia CGI i efektow na BLUE SCREEN. Juz EX2 i zwiastun EX3 pokazyje ze ktos tu jest klamca...

punisher822_filmweb

nie wiem czy wiesz , ale The Rock gra w tym gniocie

ocenił(a) film na 8
h4r

Jeszcze nic nie wiadomo czy THE ROCK zagra w 'EX4'. Takie byly zalozenia ale jak bedzie tego sie dowiemy. Puki co 'EX3' zarobily najgorzej z calej trojki a STALLONE planuje 'RAMBO5' zrobic. Jak narazie nie mozna ani zaprzeczyc ani potwierdzic powstania 'EX4' i czy tam 'bad guy'a' zagra THE ROCK.

punisher822_filmweb

W niezniszczalnych grają leśne dziadki i beztalencia więc już wiesz czemu nie gra I chwała mu za to

punisher822_filmweb

tak się skada że ci dwaj mają status gwiazd za oceanem więc nie jest to przypadek

ocenił(a) film na 8
forestroma

Co do THE ROCKA kraza dosc wiarygodne plotki ze zagra w EXPENDABLES4 prawdziwego bad assa i wroga Stallone.Niedawno mi sie to obilo o uszy. A z tego co Sylvek opowiadal w wywiadzie to EX4 maja byc nakrecone prawie w 90% w Chinach i ma byc to koprodukcja amerykansko/chinska. Sylvek zdradzil tez ze nie chce juz sie babrac i bawic w PG-13 jak z EX3 i znow chce brutalne kino szczegolnie jak EX1. Dosc mizerna sprzedaz EX3 miala duzy wplyw z ugrzecznieniem jej dla PG-13 i slynnemu ukradnieciu swietnej kopii filmu.Juz blisko 4 tygodnie od premiery swiatowej EX3 bylo do sciagniecia w necie... To tez zapewne sprawilo ze film mniej zarobil...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones