PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=820}

Odwieczny wróg

Phantoms
5,5 4 484
oceny
5,5 10 1 4484
Odwieczny wróg
powrót do forum filmu Odwieczny wróg

Jay, krzyczy to do Afflecka w "Jay and Silent Bob":, wydaje mi się, że to chyba wystarczy za komentarz do tego filmu, nie polecam słabiutki...

ocenił(a) film na 5
MVP1984

'Yeah, Odwieczny wróg był zajebisty!'

ocenił(a) film na 4
MVP1984

Heheh Miarmax musi bronić swoich produktów :D ... horror dobrze się zapowiadał... ale finał to niczym w filmach s-f z lat 40-50, takie moje wrażenie. W "Jay and Silent Bob" również promowano produkcję Miramax z Matt'em Damon'em... w tym przypadku "Buntownik z wyboru" to wspaniałe dzieło i Matt Damon odegrał kozak rolę.... i tak podsumowując Ben Affleck i Matt Damon byli świetni w "Jay and Silent Bob" :D ... napisał fan Jay'a i Cichego :).

ocenił(a) film na 6
BatiBat

Taa, promują filmy po 3-4 latach. W dodatku jeden zgarnął dwa Oscary i jest chyba najpopularniejszą pozycją u Damona i Afflecka. To są zwykłe żarty, zabawa. ;p

ocenił(a) film na 6
BatiBat

Może się rzeczywiście wydawać-z perspektywy czasu,że te "efekty" są śmieszne, ale oglądając film te dwadzieścia parę lat temu, robił wrażenie - mistrzostwo świata(podobnie jak Bastion również na podstawie książki zaraz po jej przeczytaniu). Pozdrawiam

ocenił(a) film na 8
MVP1984

nie czaje , mi się film podobał .Fajnie się go oglądało , dziś oglądałem Red 2 to z pewnością wole odwiecznego wroga.

ocenił(a) film na 8
Goldencar

Jeden z moich ulubionych horrorów, książka tez świetna

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones