PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=920}
7,8 1 356
ocen
7,8 10 1 1356
Odwrócona góra albo film pod strasznym tytułem
powrót do forum filmu Odwrócona góra albo film pod strasznym tytułem

mamy nagrany na DVD z Mini Mini i jak ktoś potrzebuje mogę przegrać lub pożyczyć.

adukla

Adukla jakbys mogła to ja bym chętnie skorzystała, tylko powiedz jak się z tobą skontaktować. Napisz na moj mail burzalodz@o2.pl

adukla

ojej... poszukuję tego filmu od dawna. co jakiś czas sprawdzam w internetowym programie czy nie będą gdzieś emitować...
proszę napisz do mnie na pismo.mrowkojadow@gmail.com

adukla

ja tez jestem chetny :) rcholewa@interia.pl

adukla

ja też jestem chętna, to mój mail : gish@interia.pl

ocenił(a) film na 9
adukla

ja też jestem zainteresowana
agatuso426@gmail.com

adukla

bardzo chętnie skorzystam z możliwości przegrania tego filmu sposób kontatu możemy ustalić mailowo mój mail to kuszyk@media-saturn.com
pozdr

adukla

Witam. Też chciałbym się dopisać, moje dzieciaki zwariują ze szczęścia. emouse@poczta.fm.

adukla

Witam serdecznie.
Chciałbym też dołączyć do grona poszukiwaczy.
O ile oczywiście nie sprawi to trudności...

adukla

WITAM. BARDZO MI ZALEŻY NA TYM FILMIE. NAGRAŁEM GO KIEDYŚ Z MINI MINI, ALE PŁYTA GDZIEŚ PRZEPADŁA. PROSZĘ O PODANIE WARUNKÓW NABYCIA KOPII DVD.
POZDRAWIAM I ŻYCZĘ WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO NA ŚWIĘTA. WOJCIECH dybicz@rdjklima.pl

adukla

Witam serdecznie!! Strasznie mi zależy aby mieć tą bajke, nie mogę znaleźć jej nigdzie. Bardzo proszę o przesłanie jej w jakiś sposób, jestem w stanie nawet zapłacić :). Zainteresowana byłabym także odcinkami serialowymi "filmu pod strasznym tytułem"!!! To mój e-mail: marielove4@msn.com
Z góry dziękuję

adukla

Witam! Ja też się dołączam do zainteresowanych filmem. Mój emil:gosinas7@o2.pl Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam serdecznie.

adukla

Witam, zdaje się że nie można tego filmu kupić... czy i ja mogłabym pożyczyć lub prosić o przegranie? artton@interia.pl

adukla

bardzo bym prosiła...
collateral.damage@interia.pl


dziękuję!

mariolkaaaaa

jezeli komus udalo sie ten film zdobyc to bardzo prosze o wpisanie tego w tym watku.

pozdrawiam,
cholo

adukla

Zwracam się z uprzejmą prośbą o udostępnienie tego filmu, bo ja również bezskutecznie poluję na niego od lat...

Proszę o kontakt: mbathory@tlen.pl

Z [odwróconej] góry dziękuję;)

ocenił(a) film na 10
mbathory

Ja również zwracam się uprzejmie o ten film!

pawlis4@poczta.onet.pl

Z góry dziękuje!

adukla

Na początku lat 90, razem z paroletnim wówczas synem, oglądaliśmy serial. Bardzo nam się podobał, uważamy go za jedną z lepszych polskich animacji. Po latach chciałbym wrócić do tego filmu z moja córką, ale nie mogą nigdzie go znaleźć.
Więc jeżeli nic nie stoi na przeszkodzie też poprosiłbym, o ile to możliwe, o kopię filmu.

Proszę o kontakt radek080966@o2.pl

Pozdrawiam i czekam z niecierpliwością

Radek

adukla

Bardzo proszę o kontakt oczywiście jeśli to jeszcze aktualne.

sirowen1974@o2.pl

adukla

Jest szansa w jakiś sposób otrzymać kopie lub pożyczyć film?

Pozdrawiam
Tomek

adukla

Gdyby była możliwość, bardzo chętnie skorzystam. Moje namiary kazdun(at)gmail.com

adukla

Od lat szukam - bylbym bardzo wdzieczny.
tomek.bury@gmail.com

adukla

Rety! To nie może być prawda! Szukam od lat, dlaczego więc dopiero teraz?! Proszę o pomoc o wysłuchanie mych kornych próśb: potrzebuję ten serial. Jeśli oferta jest nadal aktualna, proszę o kontakt: hithiriel@tlen.pl
Będę dozgonnie widzięczna!
Alicja.

adukla

Byłabym naprawdę bardzo wdzięczna, jeśli udałoby się go przegrać...Osoba, która uwielbia ten film, ma 15 października urodziny. Nigdzie nie mogę znaleźć ani książki, ani filmu. Dlatego też proszę o kontakt. Mój mail: elzbieta.smigiel@gmail.com gg: 8097501

ocenił(a) film na 10
adukla

ocean.waltz@gmail.com
Daj znać, proooooooszę. :)

adukla

OCH! powszukuje tego od bardzo dawna,
tęsknię za plonkami i panem latarem, baaaaaaaaaaaaardzo prszę o kontakt mailowy rozlewamkakao@wp.pl albo Szisz@vp.pl

bo jak tego nie zdobęde to umre :P

adukla

Od dawna poszukuję tego filmu, proszę o kontakt - mateo_777@o2.pl

mateo_777

Jeśli można to ja też poproszę. Mój mail: dwasmoki@poczta.fm

adukla

jesli to jest jeszcze aktualne to ja bardzo, ale to bardzo prosze
moj mail: rghath@gmail.pl

z gory wielkie dzięki!

adukla

ja też poproszę.. byłby to wspaniały prezent Na gwiazdkę !

nagoja@interia.pl

Alvarie

:) ja tez od bardzo dawna poszukuje tego!!:) proszę o kontakt pushupek89@interia.pl lub gg 4804570 :) pozdrawiam :)

adukla

ja też, ja też, ja też - bardzo mi zależy mogę się jakoś zrewanżować, zapłacić - mój email to bogi72@o2.pl

bogi72

Jak wszyscy wyżej uśmiecham się :):) Bo niestety bajka raczej niedostępna :(
Emil: agatazuza@o2.pl
Z góry dziękuję, pozdrawiam. :)

agatazuza

ja tez ślicznie poprosze. bardzo mi zalezy na niej. prosze :) proszeee:)
mwojdyla09@gmail.com

adukla

Witam. Jeśli macie Państwo nadal ochotę podzielić się nagraniem tej bajki to proszę dać znać na maila ( irema @op.pl )co do warunków . Dzięki . Irek

irema

niestety osoba proponująca pomoc w zdobyciu filmu nie odezwała się do nikogo z wyżej podpisanych. i chyba nie ma zamiaru. przykre.

Alvarie

Znalazłem :):):)

http://www.exsite.pl/bajki_kreskowki/173617-odwrucona-gura-albo-film-pod-straszn ym-tytuiem.html

adukla

widzę, że spory odzew dostałaś adulka. :)
ja też się dołączam to tych to chcieliby posiadać ten film, za chiny nigdzie nie można go kupić, zresztą.. tak samo jak muminki.
błagam daj znać : mimblua@wp.pl

adukla

Ja też bardzo bym prosiła!
wuokul@buziaczek.pl

adukla

odzywam się po stu latach, szukam serialu już od jakiegoś czasu i bardzo mi zależy, więc oto mail: avelynavelyn@gmail.com

orwhatever

http://belsat.eu/pl/nasze_programy/episode/m,2858,odc-1.html są wszystkie odcinki , tylko że niestety nie po Polsku :/...

pushupek89

no właśnie! nie chcę ukraińskiego lektora...

ocenił(a) film na 8
adukla

znalazłem na youtube. http://www.youtube.com/watch?v=qkhFRLBWWRY

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones