PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31569}

Odyseja

The Odyssey
7,1 3 733
oceny
7,1 10 1 3733
Odyseja
powrót do forum filmu Odyseja

Jako przyszła znawczyni dzieł klasycznych (na razie studentka) ośmielam się wyrazić opinię na temat filmu "Odyseja". Nie jest tak źle. Co prawda czytając dzieła Homera inaczej sobie ten cały świat i postaci wyobrażałam. Czasy starożytne nie były wcale takie piękne i pełne kolorów. To były okrutne wieki, krwi lało się więcej niż w XX wieku, wojny i niewolnictwo były nieodłączną częścią antyku. Życie tam na pewno nie było baśnią. Ale cóż, miło się to ogląda. Najprzyjemniejsza jednak dla oka jest męska obsada. Mężczyźni pięknie zbudowani, silni, długowłosi, prawie nieodziani. Sami mocni faceci, zresztą dla słabych nie było tam miejsca (słabe niemowlęta od razu zrzucano ze skały, he he). Ze świecą dzisiaj takich szukam. Bardzo podobał mi się Achilles (tylko krótki epizod), no i oczywiście Odys - Armand Assante. Jest po prostu zniewalająco piękny.

użytkownik usunięty
agatha

Panie również były niczego sobie :)

użytkownik usunięty
agatha

Nie wiem gdzie tam ci piękni mężczyźni byli. Mi się żaden nie spodobał. Same dziki...

ocenił(a) film na 6

a co jak dzik to zły ? kłiiiiiił kłiiiiiii

użytkownik usunięty
maklejn

No takie stare i włochate. Bleee

ocenił(a) film na 6

chciała byś wydepilowanjego? :D

ocenił(a) film na 8
agatha

No i Odyseusz sobie zalicza dwie na boku 3:) Prawdziwi mężczyźni jak to ujęłaś

agatha

Nieodłączną częścią Antyku i generalnie wojen były gwałty i niekaralna przemoc wojowników. Obyś takiego spotkała, przecież marzysz o tym.

agatha

10 lat minęło, to już chyba jesteś znawczynią ;).

agatha

Droga Agatko, mylisz się.
Dziś również nie brakuje mężczyzn przepełnionych pasją, dzikimi instynktami, namiętnością i siłą. :)

ocenił(a) film na 10
agatha

Tesknisz za mezczyznami ktorzu zrzucali noworotki ze skal ? Ja tez tesknie za tamtymi czasami, kobiety sluzyly do rozrodu i gotowania obiadu a najwazniejsze jest to ze cicho siedzialy bez zadnych praw... :))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones