PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31569}

Odyseja

The Odyssey
7,1 3 728
ocen
7,1 10 1 3728
Odyseja
powrót do forum filmu Odyseja

czy ktoś może mi powiedziec, czy ten film można pokazać dzieciom? zapytam wprost: czy są tam
jakieś brutalne sceny, emanowanie golizną itp:) straszne potworny mogą być, ale innych rzeczy
chciałabym uniknąć

misti27

kiedy ja pierwszy raz oglądałem ten film z ojcem to chyba nawet nie miałem 10 lat, więc powinien się nadawać ;)

misti27

czy ja wiem>>> zależy... no bo jak Odyseusz znajduje sie na wyspie Kirke to chyba nie za bardzo... Moim zdaniem można puścić, ale chyba nie za bardzo sie nadaje :-D

misti27

oglądałem ten film jako mały gówniarz jak kiedyś TVP go emitowała podzielony na chyba 4 części. Pamiętam, że po obejrzeniu bardzo bałem się dwóch potworów morskich ukazanych w Odysei - Scylly i Charybdy :D miałem później koszmary z Charybdą w roli głównej :D ale to tylko ja, teraz w dobie internetu, młodsze dzieciaki pewnie oglądają dużo gorsze rzeczy :P

inzynier_kombinator

My oglądaliśmy ten film na języku polskim, w pierwszej klasie gimnazjum, więc wydaje mi się, że jak najbardziej się nadaje.

ocenił(a) film na 8
misti27

Zaraz zaraz, straszne potwory mogą być, a golizna (=natura) nie? Wtf

iiizusiekkk

haha, ale wygrzebałaś ;) post sprzed 6 lat :D a pisząc golizna prawie na pewno miałam na mysli, jakieś orgie ;)

ocenił(a) film na 8
misti27

I jak, były 10latek zgorszony?

iiizusiekkk

nawet nie pamietam, czy w koncu to obejrzelismy, ale sadzac po okladce, raczej nie :P

ocenił(a) film na 8
misti27

Minęło 9 lat od tego dziwnego wpisu. Jak udało się odchowac dzieci? Boją się świata? Czy są poprostu normalne?

h3b4n

hahah, gość ma dziś 20 lat, namiętnie ogląda horrory, kinomaniak mi wyrósł, powiedzialabym normalny gość, taki w dechę :) pewnie dlatego, że ostatecznie nie obejrzeliśmy tego filmu ^^

misti27

"Ogląda horrory (...) normalny gość". Taaa, zupełnie normalny ...

mak65

"czep się" swoich dzieci, psychologu amatorze ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones