PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=296839}

Odzyskać córkę

Augusta, Gone
6,2 1 449
ocen
6,2 10 1 1449
Odzyskać córkę
powrót do forum filmu Odzyskać córkę

Naprawdę warto obejrzeć, niektórym może wydawać się że niektóre sceny zostały przesadzone ale niestety nie. Gdy chodziłam do gimnazjum wyzywała mnie jedna dziewczyna i miałam kłopoty z nauką. Zaczęłam szukać akceptacji w taki środowisku ciągnęły mnie do niego dwie koleżanki. Przez pół roku gdy zadawałam się z tym towarzystwem widziałam gorsze rzeczy niż te które zostały przedstawione w filmie. Udało mi się wyjść z tego towarzystwa i pomogła mi w tym pewna osoba dla mnie nie było za późno poprawiłam oceny zdałam rzuciłam picie i palenie. Koleżanki niestety nie przejęły się swoim losem. Aktualnie jestem na studiach prawniczych będę zaczynać drugi rok, jedna z koleżanek która mnie wciągnęła w towarzystwo jest bezdomna a druga ma chłopaka alkoholika i trójkę dzieci. Bardzo przykry spotkał ich los ale pomimo ,że nie raz wyciągałam do nich pomocną dłoń one to zignorowały. Taka prawda póki ktoś nie chce pomocy i nie widzi w jakie bagno wchodzi nie pomoże się tej osobie. Nie pomoże płacz ani krzyki czy kary. Osoba sama musi sobie to uświadomić. Wracając do filmu polecam szczególnie rodzicom by bardziej uważali na swoje dzieci a nastolatką by przekonały się jak można zniszczyć sobie życie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones