PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=701682}
5,5 2 685
ocen
5,5 10 1 2685
Odzyskać dziecko
powrót do forum filmu Odzyskać dziecko

Idiotyzmy

ocenił(a) film na 5

1) Największa bzdura w filmie to scena, w której Shannon uwalnia ręce skrępowane plastikowym zaciskiem rozpalajac ogień na kuchence... wtf Jakby nie mogła po prostu przeciąć tego setką wystających metalowych elementów otoczenia. Tak były różne pręty, ostre krawedzie mebli itp. W chwilach stresu każdy robi to co pierwsze przyjdzie do głowy. Mi w ogóle do głowy by nie przyszło rozpalac ogień. Wtf!!!

2) Scena z samochodem na klifie to taka sztampa, że większej nie mogli wymyślić. Przez chwilę miałem nadzieję, że koleś uratuje dziewczynkę A Shannon spadnie. Niestety została uratowana w ostatniej chwili. Jak tylko ja wyciągnał tocco razu auto spadło. Ech

3) to jasne że po uderzeniu pogrzebaczem zamiast dobic przeciwnika należy zacząć uciekać i dać mu szansę na pościg. Nie ogarniam dlaczego we wszystkich filmach jeśli ofiara w wyniku chwilowej nieuwagi w końcu da radę obezwladnic przeciwnika, A nawet niejednokrotnie pozbawić go na chwile przytomności, zamiast go dobić to po prostu ucieka... Bez sensu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones