PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=380728}

Ofiara spełniona

Timber Falls
5,5 2 718
ocen
5,5 10 1 2718
Ofiara spełniona
powrót do forum filmu Ofiara spełniona

W sumie co komu szkodzi obejrzeć film o rodzinie psychopatów którzy więzią niewinnych ludzi. :) I NIECH SIĘ ZMIENI W FILMACH TO DURNE WYOBRAŻENIE (nie wiem jak to nazwać) O NIEMOŻLIWOŚCI ZADZWONIENIA NA POLICJĘ CZY POGOTOWIE GDY NIE MA ZASIĘGU NA TELEFONIE.

klaudusia761212

ooo nie wiedzialam ze bez zasiegu mozna polaczyc sie z alarmowym numerem. jak to możliwe?

mila1082

Wyciąg kartę SIM z telefonu komórkowego, włącz go bez niej i dzwoń na 112, niech Ci wszystko tam wytłumaczą w tej sprawie.

klaudusia761212

to ciekawe-dzieki! wychodzi na to ,ze polowa thrillerow i horrorów jest bez sesnsu ;)

ocenił(a) film na 7
klaudusia761212

"Wyciąg" :D

Chciałbym zobaczyć, jak dzwonisz na alarmowy bez zasięgu. I czemu niby 112 miałby działać a numer do mojej teściowej nie?

klaudusia761212

Brak karty sim, a brak zasięgu to są 2 różne rzeczy i nie maja z sobą nic wspólnego. Owszem, bez karty sim można zadzwonic na nr alarmowy, ale pod warunkiem, że telefon jest w zasięgu. Jak nie ma zasięgu to się nie da zadzwonić. Wyjęcie karty sim nie powoduje zmian co do zasięgu. Tyle w temacie.
Co do filmu, wielokrotnie powielany schemat, ale to nie pierwszy raz w tego typu filmach i nigdy nie uważałam tego za wielka wadę. Gdyby sie bardziej wysilili nad scenariuszem to byłoby znacznie lepiej. Tak jest 4/10.

wake_the_dead

Dobrze, więc się pomyliłam. i i.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones