PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=380728}

Ofiara spełniona

Timber Falls
5,5 2 719
ocen
5,5 10 1 2719
Ofiara spełniona
powrót do forum filmu Ofiara spełniona

Dlaczego? 4/10

ocenił(a) film na 4

Dlaczego w kazdym amerykanskim horrorze na koncu mimo wyjasnienia calej sytuacji musi sie pojawic jakis nic nie wnoszacy i przewidwalny juz motyw z tym, ze jednak cale zlo jeszcze nie wyginelo. Glupie to i niepotrzebne, ale jednak tlumaczy jedno, ten film to nic nowego.
Uciete glowy i siekiera we lbie, mogliby sie juz bardziej postarac ze scenami gore i dodac troche swiezosc. Co do aktorstwa glownej pary, nie mam zastrzezen, ale cala reszta to zenada z ciotka Sabriny na czele. Motyw religiny, oryginalnie, ale bez ikry. Film przynudza i to czesto, polowa filmu praktycznie bez historii. Wszechobecna glupota i psychol z powykrzywiana geba. Niby standard, lecz w bardzo slabym wykonaniu.
Z tego typu produkcji, wybieram takie na ktorych nie bede sie nudzil.

ocenił(a) film na 7
dolce8

Jedyne co mogę temu filmowi zarzucić to to co piszesz
1.Wyrzucenie pistoletu- przegięcie i to niemałe
2. Motyw z obciętą głową i siekierką- stare i niemodne
3 No i przede wszystkim końcówka- mega oklepana i spaprała bardzo dużo
Poza tym film trzymał mnie w napięciu, fajny motyw religijny no i ja po prostu bardzo lubię klimaty w stylu "Drogi bez powrotu" czy "Wzgórza mają oczy" , ogólnie daję 7/10 . Jakie inne produkcje tego typu polecisz???

ocenił(a) film na 4
marcellia

Mnie tez 'Droga' i 'Wzgorza' podobały się, najbardziej pierwsze części bo lubię oglądać horrory gdzie nie wszystko jest od razu wystawione na tacy i które mają swój klimat. Coś w podobnym klimacie, Eden Lake, Perfect Getaway. Może zainteresuje Cie Turistas, kręcony w super scenerii i również trzymający w napięciu. Dalej Kill Theory(perełka), Stag Night, The Reeds, Triangle, See No Evil i norweski Fritt vilt, też perełka. Może przypadną Ci do gustu brytyjskie horrory z humorem, tutaj Severance i Doghouse. To są oczywiście filmy ze świeżymi rocznikami, które zapadły mi w pamięci. Oglądałem ich bardzo wiele, jak mi coś wpadnie do głowy to dopiszę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones