PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=759742}

Ofiara

Sacrifice
5,8 3 681
ocen
5,8 10 1 3681
Ofiara
powrót do forum filmu Ofiara

Dobry kryminał na podstawie książki. Z początku może i trochę przynudza ale naprawdę ciekawie poprowadzona akcja, aktorsko w porządku. Warto zobaczyć. 7/10

sweetgirl_fw

Faktycznie film świetny, mimo paru "niedociągnięć" wart uwagi. Mocna 6.

sweetgirl_fw

Nawet leci na habeło, ale tutaj upośledzeni zawsze opóźnieni.

ocenił(a) film na 7
ZSGifMan

dodali :)

sweetgirl_fw

Chwalmy pana! (weryfikatora;)
Nawet nie wiesz ile filmów widziałem, ale nie mogłem ocenić. Musiałem je klikać jako do obejrzenia, żeby został jakiś ślad, a przecież już je widziałem. Paranoja!
No i się pomieszały z tymi co faktycznie chciałem zobaczyć i teraz sam już nie wiem co jest gdzie i z czym.

ocenił(a) film na 7
ZSGifMan

ja spisuję takie filmy w kalendarzu ( gdzie właściwie wpisuję wszystko co oglądam żeby przy serialach nie błądzić z odcinkami ) i co parę miesięcy sprawdzam czy dodali, bo inaczej można się potem pogubić, nie mówiąc już o akcji sprzed paru miesięcy gdy nagle zniknęła mi połowa ocenionych filmów i dopiero po kilku dniach wróciły xD

sweetgirl_fw

ja zrobiłem sobie listę obejrzanych na kompie i mam gdzieś tylko lista jest oparta o skrypty FW, a te pajace zamiast zająć się np szybką weryfikacją materiałów, to co chwila mieszają w skryptach (ostatnio po^%$ali z okładkami)

ocenił(a) film na 4
lesli_2

Mi za notatnik/kalendarz posłużył blog Filmwebu. Wreszcie się do czegoś przydaje :)

ocenił(a) film na 6
sweetgirl_fw

Dodam jeszcze że film ma fajny klimat i ładny krajobraz i widoki na wyspie.faktycznie film z początku przynudzał,ale czym dalej do końca było lepiej.Oceniam 6/10 i na nudę polecam ;).

sweetgirl_fw

dla mnie osobiście film jest totalnym.....nieporozumieniem. Czytałem książkę która jest na prawdę godna polecenia i myślałem że film będzie choć trochę trzymał klimat książki, myliłem się i to baaaaaardzo. Pomieszane fakty, brak istotnych elementów, nie poważnie ŻENADA

ocenił(a) film na 7
Ryyyyysiek

"Żenada" ? może ktoś nie czytał książki ? Mi film jako film się podobał. Gdybym miał pod takim kątem oglądać wszystkie filmy na podstawie książek to wyśmiał bym wszystkie ekranizacje Kinga a są kręcone taśmowo. Gniew Oceanu z oceną 7.0 a z książką się mija. Tańczący z Wilkami 7.8 rewelacyjny film jak ktoś nie czytał książki. Dałem dychę ale jak mam oceniać film vs książka to max 5. Imię Róży kolejny rewelacyjny film z wysoką oceną średnio odpowiadający książce.

ocenił(a) film na 7
sweetgirl_fw

Zobaczyłem ocenę i... śmiech jak zwykle. Za dużo tu gimbusów i ludzi którzy od każdego filmu nawet sci-fi oczekują realizmu. 5.8 trochę słaba ocena, patrzę na komentarze - są ok. No i to co mnie najbardziej skusiło...Radha Mitchell. Właśnie go obejrzałem i film naprawdę ciekawy. Dobrze się oglądało. Jak zwykle świetna gra aktorska Mitchell.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones