PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=467341}

Oficer Blart

Paul Blart: Mall Cop
5,7 12 569
ocen
5,7 10 1 12569
Oficer Blart
powrót do forum filmu Oficer Blart

Porażająco kiepski, dobrze że w Polsce nie robi się takich filmów... szkoda
czasu

efishu

W Polsce ! Robią nawet jeszcze gorsze filmy niż ten.
A nawet od pewnego czasu prawie same beznadziejne szmiry typu lejdis, ciacho itd można wyliczać ile wlezie

Skup się na swoim typie filmów a od komedii wara

You Baka !!

użytkownik usunięty
Seth126

Daruj sobie.

no co polskie komedie skończyły się dawno
teraz rządzi komercja

ocenił(a) film na 8
efishu

jesteś wielbicielem komedii romantycznych Made in Poland?

w tym filmie przynajmniej się coś dzieje i są okazje do uśmiechu

użytkownik usunięty
efishu

Sam jesteś kiepski, mondziole.

efishu

Aż tak kiepski to nie był, chociaż nie dotrwałem do końca;). No dobra, może był kiepski:) Chociaż parę razy na początku się uśmiałem, ale całości już nie dałem rady oglądać. Jak przejęli to centrum, to wyłączyłem. Może i były dalej śmieszne momenty, ale trąci odmóżdżeniem za bardzo.

ocenił(a) film na 6
mastom82

w ciemno można powiedzieć że ten średniak jest lepszy od każdej pseudo komedii z polski od kilku dobrych lat nie pojawiła się żadna porządna komedia w tym kraju , i nie mówię tu o klasykach jak killer itp

efishu

Bo Polskie filmy to już całkiem porażka

ocenił(a) film na 4
efishu

Film kiepski moim zdaniem. Zero zabawnych momentów, irytujący aktorzy, nieprzemyślana fabuła. Jedyne plusy a może raczej brak minusów jest za dźwięk i pracę kamery, która dba o widza, aby się nie przemęczał, ci Amerykanie... Moim zdaniem 4/10 to sprawiedliwa ocena, bo film da się obejrzeć, ale co najwyżej raz.

Nie polecam nikomu tego filmu!

użytkownik usunięty
efishu

Absurdalnie absurdalny. Co tu więcej mówić...

efishu

Polskie kino to największy kanał jaki sobie można wyobrazić, za tortury przy oglądaniu tych szmir powinni jeszcze dopłacać..

efishu

Robi sie za to Kac Wawa...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones