PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10008365}

Ojciec Stu

Father Stu
6,7 8 504
oceny
6,7 10 1 8504
Ojciec Stu
powrót do forum filmu Ojciec Stu

Chcecie zobaczyć prawdziwy film, o ludziach, o miłości, o prawdziwych problemach ? To jest właśnie to. Wreszcie film prawdziwy, a nie gniot spod znaku netfliksa czy innych kombajnów.
Film, który nie pozostawi nikogo obojętnym. Historia z krwi i kości jak za dawnych lat. Brawo. Polecam wszystkim

ocenił(a) film na 7
kudlatek1969

pierdoły i flaki z olejem, wyscie chyba jeszcze dobrego filmu nie widzieli. Tu nudy jak cholera, na końcu pociąg zwolnił do 50km. h a wykoleił sie jak by jechał 200 haha. paranoja z filmu czasu pandemi, widziałem lepsze!! A to jest gówniane gówno ;)

ocenił(a) film na 7
rysiu266

jak to usunąć to miało nie być tu! tylko BULLET TRAIN. A ten film dopiero se obejrzę.. Ale już wiem że będzie zajebisty pewnie

ocenił(a) film na 8
rysiu266

Dla mnie i Bullet Train i Father Stuu to filmy na 8/10. Bardzo fajne kino

rysiu266

Napisał typ co dał green land 10 xDdddd ty jesteś jak ta kupa xD

ocenił(a) film na 7
vasil_zajcev

Greenland " Co mosz do tego do mnie klassa akcja, muza, dupnięcie, dramat i walka o przetrwanie. Tak bydzie ;)

rysiu266

Wieśniacki język wyjaśnia gust

ocenił(a) film na 7
vasil_zajcev

ale jo nie chodze w obsranych majtkach jak ty

ocenił(a) film na 10
kudlatek1969

Zgadzam się w 100%. Tęsknię za normalnymi filmami o czymś. Obejrzałem z przyjemnością.

Majkkel

Film dobry i mimo trudnego tematu przynosi spokój. Oglądać śmiało, jak ktoś lubi filmy z przesłaniem. Dobry Wahlberg.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones