PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1089}

Ojciec chrzestny

The Godfather
8,6 546 645
ocen
8,6 10 1 546645
9,0 48
ocen krytyków
Ojciec chrzestny
powrót do forum filmu Ojciec chrzestny

Jakim cudem nie miałem go jeszcze ocenionego? To genialny film!

użytkownik usunięty
MumciurMaster

Zgadzam się w 100%!

ocenił(a) film na 9

Jeśli 2001 to rocznik to masz ode mnie wielki szacun do końca życia.

użytkownik usunięty
MumciurMaster

O! Dziękuję! :)

MumciurMaster

Dałbym 10 ale przysnąłem podczas filmu i jedyne co kojarzę to jakiś koń w łóżku i żona we włoszech, no i kogoś tam sprzątnęli raz czy dwa. Chyba nie zasługuje na szacunek tu obecnych ale po prostu nie wciągnęło mnie to (w przeciwieństwie do innego klasyka jakim jest Shawshank, mój ulubiony zresztą film)

ocenił(a) film na 9
MumciurMaster

Hehe, u mnie nie najlepszy, ale sama czołówka:)

ocenił(a) film na 9
MumciurMaster

Ocena trochę spadła po 6 seansie... szkoda :(

MumciurMaster

Byłby w czołówce najlepszych do pierwszej godziny seansu, potem coraz gorzej, niestety.

ocenił(a) film na 10
MumciurMaster

Popieram w 100%. Obejrzałem go z setki razy - najbardziej zajebisty film na świecie.

ocenił(a) film na 8
MumciurMaster

Jakoś nigdy się nie zachwycałem Ojcem Chrzestnym. Dla mnie to dobry film ale nie ulubiony. Widziałem go kilka razy i mam dosyć. Za to Dawno temu w Ameryce mogę oglądać dziesiątki razy.

ocenił(a) film na 10
MumciurMaster

najlepszy film świata i tylko 9/10?

ocenił(a) film na 9
Peter_1987

Wcześniej było 10.

ocenił(a) film na 10
MumciurMaster

a ja się nie mogę doczekać października!!! 11.10 OJCIEC CHRZESTNY live Kraków Arena z orkiestrą!!! ahhh to będzie coś

ocenił(a) film na 10
balchutowo10

Z kim idziesz?

ocenił(a) film na 10
Piotrek14

sam niestety bo bilety były wykupione a nikt z kumpli się nie szarpnął na 180 zł żeby na płycie być

ocenił(a) film na 10
MumciurMaster

Gdybyś nie obniżył oceny po 6 seansie to bym Ciebie poparł w 100%, ale trudno :(

ocenił(a) film na 10
MumciurMaster

Bo go nie obejrzałeś ? ;D

ocenił(a) film na 9
NORDBERG

Obejrzałem go już na początku tego dziesięciolecia, albo jeszcze w poprzednim :P

MumciurMaster

tak mistrzostwo świata, ale druga część moim zdaniem lepsza

ocenił(a) film na 9
MumciurMaster

Dokładnie, film jest świetny i nie rozumiem wypowiedzi ludzi, którzy uważają, że jest on nudny. Przecież mamy tutaj do czynienia ze wspaniałą grą aktorską i wyśmienitą muzyką. Po prostu świetny!
http://maritrafilms.blogspot.com/2016/05/ojciec-chrzestny-1972.html

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones