PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=3992}

Okna czasu

Az Idö ablakai
6,2 32
oceny
6,2 10 1 32
Okna czasu
powrót do forum filmu Okna czasu

Jeśli ktoś wie, gdzie można dorwać ten film, niech da głos i napisze do mnie vernon@eranet.pl

vernon_2

i co dorwałeś ten film, bo ja staram się go znaleźć od kilku lat (wpierw kilka lat zajęło mi ustalenie tytułu bo pamiętam ten film z dzieciństwa lecz tytułu nie pamiętałem) wiem tylko że był puszczany kiedyś na jakimś festiwalu S-F i na tym koniec, pisałem nawet w tej sprawie do TV (zero odzewu z ich strony) oraz do VOD onet.pl (ci odpisali że przekażą prośbę temu co "się tym zajmuje" i to by było na tyle) , bardzo chciałbym ten film zobaczyć jeszcze raz, a jako zboczo-S-F-ofil wręcz żądam aby ten film został przedstawiony Polskim widzom (wszak Polskie kino S-F można na palcach rąk policzyć) , ja go pamiętam jako bardzo dobry obraz stworzony razem z Węgierskimi braćmi, aż mnie dziw bierze że nie jest on puszczany w Polskiej TV, czy na KinoPolska, wszak tam wręcz puścili chyba wszystko co wyprodukowano za PRL-u... ejjjj no niech ktoś coś zrobi w tym temacie!!!

telesfor72

Szukałem już chyba wszedzie w sieci, totalny brak :(
jak ktoś coś znajdzie lub będzie wiedział o jakiejś emisji w TV, to dajcie znać.

Neuromer

Napisałem e-mail do TVP i KinoPolska , jak można się było spodziewać TVP "olała" mój apel całkowicie, natomiast KinoPolska zainteresowała się moją prośbą i dostałem (co ciekawe) odpowiedź od jakiejś pani dyrektor, poprosiła mnie o pełny opis fabuły co też uczyniłem , niestety na tym nasza korespondencja się "urwała", może teraz ty spróbujesz, czym więcej osób będzie się o ten film "dobijać" tym większe szanse na transmisję tego obrazu. Z tego co znalazłem w sieci ostatnio film ten był puszczany w czasie przeglądów komunistycznych filmów "Mar(k)s atakuje" , naprawdę zależy mi na tym jako S-F-maniaku aby film ten został pokazany polskim fanatykom tego gatunku.

telesfor72

czemu nie, pisałem juz do wiele razy, w sprawie róznych filmów do róznych instytucji, napisze i w sprawie tego :)

Neuromer

Napiszcie na PW to podam linka z hash code do tej wersji: Az idö ablakai (1973).DVDRip.XviD.AC3.HQ

bramowicz1

i ja i ja poprosze!

dfndfn

Było tu:
http://filejet.info/xvid05/88976-Ido.ablakai.Az.1969.DVDRip.XviD-XDR
ale linki nie działają.

bramowicz1

pomożecie mi jakoś znaleźć ten film. szukam i nigdzie go nie ma a linki od Was są już dead

g5000

Na gryzoniu chyba był...

Neuromer

znalazłeś?

GhostFace

j.w. spróbuj na gryzoniu.

Neuromer

Szukałem i nic.

GhostFace

Uwaga, uwaga! Film będzie pokazany w środę, 14 czerwca, w katowickim Kinie Kosmos - z kopii 35 mm ze zbiorów Filmoteki Śląskiej!

Neuromer

Uwaga, uwaga! Film będzie pokazany w środę, 14 czerwca, w katowickim Kinie Kosmos - z kopii 35 mm ze zbiorów Filmoteki Śląskiej!

Querelle

No wspaniale jakieś 400 km mam ;) ale dzięki za info :)

vernon_2

Obejrzałbym. Raz tylko widziałem w TVP (perły z lamusa?).

vernon_2

Jaki jest stan tego filmu w sieci w 2019 roku? :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones