PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1289}

Okręt

Das Boot
7,8 47 161
ocen
7,8 10 1 47161
8,1 8
ocen krytyków
Okręt
powrót do forum filmu Okręt

Najdluzsza wersja trwa 282 minuty jestem w jej posiadaniu

ocenił(a) film na 9

najdluzsza wersja trwa 5h bez 7min czyli 293 minuty

użytkownik usunięty
Carlito

Skad u Ciebie wzielo sie jeszcze 11 minut filmu chetnie bym je zobaczyl?
wejdz na ten link i zobacz ile trwa ten film!

http://www.ofdb.de/view.php?page=fassung&fid=158831&vid=95459

Wystarczy sprawdzić na imdb, to chyba bardziej wiarygodne źródło.

Runtime: 149 min | 209 min (director's cut) | 293 min (uncut version)

Sam oglądałem wersję uncut i tyle właśnie trwa.

ocenił(a) film na 9

no ale pytanie czym sie rozni 282 od 293

użytkownik usunięty
Carlito

pewnie jest to różnica PAL/NTSC, gdzie wersja PAL jest krótsza bo leci o 4% szybciej.

ocenił(a) film na 9

a to bardzo nieglupia teoria.. przy tej lacznej dlugosci calkiem mozliwe ze bylaby az taka roznica

Carlito

Gdzie można pobrać tą najdłuższą wersję filmu???

ocenił(a) film na 9
t1o9m8e6k

zarowno osloskop jak i torrenty.org - "Original Uncut Version".

Carlito

Po co zasysać ? To nielegalne i niemoralne. Można sobie po prostu kupić (w dobrym sklepie filmowym ;). Ta wersja to tzw. miniseries. Różnica wynika z PAL speedup (jak ktoś już słusznie zauważył powyżej)

ocenił(a) film na 10
www_filmstore_pl

Jeśli zna ktoś sklep, w którym można nabyć wersję UNCUT z polskimi napisami to będę wdzięczny za linka !
A może kotś się orientuje kiedy pojawi się u nas na BLU-RAY, bo w US już jest.

bartszatki

Na razie jest z napisami angielskimi (i masą super dodatków)

ocenił(a) film na 9
www_filmstore_pl

proszę o wyjaśnienie związku moralności z pobieraniem filmów z internetu.

Carlito

Proponuję zrobić tak:
1. Wytworzyć (o ile oczywiście potrafisz) własnoręcznie jakąś wartość intelektualną w celach zarobkowych (cokolwiek: film, muzykę, tekst, program...).
2. Poczekać, aż ktoś ją ukradnie i udostępni w internecie.
3. Zadać to pytanie jeszcze raz (sobie)
Wszystko stanie się jasne.
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 10
www_filmstore_pl

Jak długo cena filmów będzie tak bandycko wysoka, nie ma wyboru! Jakim prawem sa filmy po 50 zł i wyżej [ja zapłaciłem 80 zet najwięcej razem z kolegą] Gdyby kosztowały max. 25 zł a w przewadze 15 zet to problem piracenia by padł.
Ja wolę ładny krążek , z pudełkiem, nagrany solidnie i ze wszystkim.Ale nie za takie dutki!
Hej!

baca350

Nie rozumiesz. Oglądanie filmów nie jest prawem - to jest przywilej, za który trzeba płacić ludziom, którzy ten film stworzyli skoro nie zgadzają się aby Ci go pokazywać za darmo. "Nie ma wyboru" ? - wybór oczywiście jest: możesz oglądać takie filmy na jakie Cię aktualnie stać. Ceny też się zmieniają, są rózne wydania itd. Możesz poczekać, możesz kupić taniej.
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 10
www_filmstore_pl

NIe za darmo! To raz!
A dwa: autor i tak dostaje ochłapy, lwia częśc pożeraja pośrednicy krwiopijcy, podatki .
A raz i dwa to razem trzy [Tekla !! wiadomo skąd] i uważam że na dobra kultury powinne być zerowe podatki + wszelkie ulgi by towar trafił pod strzechy .
A wyboru nie mam jako maniak bo jak sie nastawie na film to gorzej jak na panienkę! Albo flaszkę! Muszę!
Hej!

baca350

Z tymi ochłapami to czasami prawda, niestety. Ale to inny temat. Jak Cię następnym razem taka chcica złapie to... zapraszam do nas. Może coś poradzimy :)

www_filmstore_pl

Chociażby dlatego, że nie ma wersji uncut z polskimi napisami, więc dostępna wersja jest prawie bezużyteczna. W innym wypadku chętnie bym zakupił...

robbie86

Powinno być: "jest bezużyteczna DLA MNIE (bo nie chce mi się uczyć angielskiego, itp.)"

ocenił(a) film na 10
www_filmstore_pl

lub niemieckiego :|

ocenił(a) film na 10
www_filmstore_pl

wez sobie facet reklamy nie rob i tak nikt nie poleci do ciebie do sklepu po tym jak przeczyta twoje dosadne zdanie nt. nauki jezykow i piractwa.

piochux

Zabolało ? Luz. Tacy jak Ty i tak u nas nie kupują więc niewielka strata :)

ocenił(a) film na 10
www_filmstore_pl

a zebys wiedzial ze nie ;) zamiast przeplacac wole zajerzec na (tym zrobie reklame, a co) allegro. dziekuje

ocenił(a) film na 10
www_filmstore_pl

Szukam Mistrz i Małgorzata z Dymną, gdzie można nabyc oryginała bo juz mnie szlag trafia od piratów! Hej!

baca350

Było tylko wydane na VHS.

ocenił(a) film na 10
www_filmstore_pl

A wiesz czy to można jeszcze dostac poza Alledrogo??
Hej!

baca350

Wątpię. Nie róbmy tu off-topa ;)

www_filmstore_pl

a to nie jest tak, że mini serial trwa godzinkę? http://www.imdb.com/title/tt0081834/
i na filmwebie czas to około 1h a jak wiemy, w przypadku miniseriali podaje się czas całości - tj. wszystkich odcinków.

Wookie_LG

"50 min (6 episodes)" czyli prawie 300 min. Na DVD jest to polączone w jedną, nieprzerwaną całość.

ocenił(a) film na 8
Carlito

A masz moze napisy do CD2 i CD3 po Polsku?

ocenił(a) film na 9
Carlito

mam.

ocenił(a) film na 8
Carlito

Cholera, to za późno przeczytałem, bo jednak obejrzałem z angielskimi ;) ale mimo to, sprawdź pw :)

ocenił(a) film na 10
t1o9m8e6k

Co jak co, ale ten film warto mieć jako elegancko wydane dvd/blu-ray, a nie wypalaną płytkę pomazaną pisakiem. Ten film po prostu na to zasługuje.

ocenił(a) film na 10
liton

Zgadzam się w całej rozciągłości, poezja kina wojennego.

ocenił(a) film na 10
bartszatki

Jak sie pojawi Blue Ray to dajcie znać! Odpuszcze 2 flaszki albo pół panienki i wejde w posiadanie! Ale będę pobierał bilety od kumpli to sie wyrówna!
Hej!

ja to bym prosił o linki do filmu z dopasowanymi napisami. Bo kilka razy już ściągałem (torrenty, chomiki, peby) i wszystko było tak tragiczne, że te napisy to chyba dziecko niewidome i głuche robiło... (przepraszam z takie porównanie, ale jestem wkurzony)...

ocenił(a) film na 10
Wookie_LG

ciężko znaleźć porządne napisy do pełnej wersji tego filmu... o ile jest to wogóle możliwe. Sam oglądałem wersję niemiecką z ang napisami i nie żałuję - po niemiecku wszystko brzmi naturalnie a napisy da się zrozumieć ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones