PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=781611}

Okrucieństwo

Grimmd
5,5 811
ocen
5,5 10 1 811
Okrucieństwo
powrót do forum filmu Okrucieństwo

Obleci...

ocenił(a) film na 3

jak na taką nędzną pogodę za oknem, to całkiem przyzwoity. Szału nie ma, początek intrygujący, kolejne tropy prowadzonego śledztwa krok po kroku przybliżają rozwiązanie sprawy do końca. W sumie w finale nie mamy pewności kto zabił dziewczynki, ale jest duże prawdopodobieństwo, że ten który został skazany, tego nie zrobił. Klimat Islandii mocno wyczuwalny. Taki przeciętniak, ale do oglądnięcia.

ocenił(a) film na 6
dzyniu88

Przecież ostatnia scena dobitnie pokazuje, kto zabił, chyba że była dokrętka na wersję dla HBO.

ocenił(a) film na 10
bartosz_o

Oglądałam wczoraj ten film, ale po inwentaryzacji byłam tak zmęczona,że nie dotrwalam końca

ocenił(a) film na 10
bartosz_o

Podejrzewałam tego cichego faceta, ciemne włosy miał , takie do ucha. Bardzo ponury gościu i podejrzanie spokojny. Film sugerował,że to ten grubasek blond ze szkoły co na początku szatnie przeszukiwal.

ocenił(a) film na 10
kisha31

Andri jego podejrzewałam . Teraz nawet nie wiem jak było na prawdę .

ocenił(a) film na 6
kisha31

Zaspoilerować? ;)?

ocenił(a) film na 10
bartosz_o

Tak proste

ocenił(a) film na 6
kisha31

Więc.... SPOILER
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Na końcu filmu, gdy brat tej policjantki zostaje pobity, ona odwiedza go w szpitalu, i w szafie znajduje kurtkę, którą opisywał jeden ze świadków. Potem mamy retrospekcję, i widać, jak dziewczynki wymykają się z domu na spotkanie własnie z bratem tej policjantki, wsiadają z nim do auta. Także, wszystko jest jasne. :)

ocenił(a) film na 10
bartosz_o

Czyli dobrze podejrzewałam , że to on. Właśnie znowu oglądam :)

ocenił(a) film na 2
dzyniu88

SPOJER KU@wA ALERT DEBILU!!!

dzyniu88

DZIEKUJEMY ZA SPOJLER...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones