PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=855857}

Okrutnie brzydcy i źli

The Big Ugly
4,6 506
ocen
4,6 10 1 506
Okrutnie brzydcy i źli
powrót do forum filmu Okrutnie brzydcy i źli

Nie sugerować się tak niską oceną na Filmweb - ja tam bawiłem się całkiem dobrze.Jest w tym filmie fajny klimacik amerykańskiej prowincji,jest tajemnica,są emocje,jest dobry motyw zemsty i jest cała galeria wyrazistych typków na czele z niezawodnym zakapiorem czyli Vinnie Jonesem.Kilka scen w tym filmie jest jakby rodem z dobrego westernu z moją ulubioną "za przyjażń".Szczerze polecam - kawałek dobrej rozrywki.

ocenił(a) film na 6
kleju30

scena za przyjaźń najlepsza z całego filmu. prowincjonalny western :) mogli niektóre rzeczy zrobić lepiej choćby pominąć te długie kadry na niektóre osoby m.in. Kare i jej zupełnie bez charakteru wyraz twarzy.

Godtormentor

.....

kleju30

Nie sugerować się niską oceną na Filmweb??
Tylko że ten film ma niską ocenę w każdym serwisie filmowym.
Czym się więc sugerować? Twoją subiektywną oceną..?

ocenił(a) film na 8
kleju30

Zabijanie nie pomaga, najwyżej wóda...

ocenił(a) film na 8
tomasz1709

O oczko zawyżona ocena, ale ja uwielbiam takie filmy. Nieco leniwe, nieco niskobudżetowe, ale z dobrymi aktorami, fajnie zarysowanymi postaciami i klimatem

ocenił(a) film na 2
kleju30

Zasugerowałem się Twoją opinią i to był błąd, ocena Filmweb i tak jest zawyżona

ocenił(a) film na 3
kleju30

Dupa tam. Durnowatym, przerysowany scenariuszem, tekturowe postaci i przesadzona charakteryzacja. Ogólnie dno.

ocenił(a) film na 6
kleju30

akurat vinnnie ponizej swoich mozliwosci

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones