PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=139}

Okup

Ransom
7,3 47 911
ocen
7,3 10 1 47911
6,4 11
ocen krytyków
Okup
powrót do forum filmu Okup

Dziś była "premiera" tego filmu w TVN. Widziałem go już masę razy, ale uwielbiam tą chwilę gdy Gibson siedzi w studiu tv z forsą i ogłasza że "Okup za mego syna to teraz nagroda za twoją głowę". Rewelacyjną scena.

ocenił(a) film na 7
Kobra83

Fakt, ta scena jest mocna (wnerwiony Gibson zawsze daje radę).

Kobra83

http://www.youtube.com/watch?v=twT4sAZOFQ0 - ta scena jest naprawdę dobra :) Muszę ten film obejrzeć jeszcze raz.

ocenił(a) film na 7
Kobra83

Wyjątkowo "chamski " spoiler

ocenił(a) film na 5
Kobra83

Ta scena jest wyjątkowo słaba. Podkreśla jak bardzo naiwny jest ten film. Wystarczyłoby aby w tym momencie porywacz powiedział "ok, to w takim razie ja go nie zabiję, ale zacznę ci wysyłać twojego synka w kawałkach, dziś pierwszy palec, jutro dostaniesz drugi, potem ucho, nos etc" ciekawe jak długo Gibson by się wtedy targował?
Pewnie spasowałby po pierwszym uchu, ale wtedy cała koncepcja filmu by się zawaliła.

ocenił(a) film na 7
Logan_123

To Ty jesteś naiwny, jeśli myślisz, że po przekazaniu okupu, ten chłopiec wróciłby do ojca żywy. To nie Meksyk, gdzie porywacze mają w tych kwestiach swoistą "wprawę ". Gibson działał czysto racjonalnie.

ocenił(a) film na 5
Militiades

eee??? u Ciebie to chyba średnio ze zrozumieniem czytanego tekstu, prawda?

ocenił(a) film na 7
Logan_123

Eeee, tak, jeste gupi...

ocenił(a) film na 5
Militiades

Doskonale. Przynajmniej w czymś się zgadzamy.

ocenił(a) film na 7
Logan_123

Tak! My się zgadzać. Ty mieć banan? Ja zatańczyć za banan. Salto gratis!

ocenił(a) film na 5
Militiades

Tak, poproszę o taniec.

ocenił(a) film na 7
Logan_123

Mieć banan, albo jabłko? Ja zatańczyć

ocenił(a) film na 5
Militiades

Najpierw salto, potem jabłko.

ocenił(a) film na 8
Militiades

"To nie Meksyk, gdzie porywacze mają w tych kwestiach swoistą "wprawę ".
Hmn...zainteresowało mnie to zdanie. Mógłbyś to rozwinąć i wyjaśnić co miałeś tu na myśli?

ocenił(a) film na 10
Kobra83

Wiadomo! W ogóle fabula super!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones