PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=139}

Okup

Ransom
7,3 47 923
oceny
7,3 10 1 47923
6,4 11
ocen krytyków
Okup
powrót do forum filmu Okup

akcja dzieje się wolnoo.. nic się nie dzieje przez większość czasu

Marnexx

Widzę, że skoro nie oglądałeś jeszcze "Terminatora" ani "Powrotu do przyszłości" to albo jesteś szczawik, albo dopiero zaczynasz odkrywać kino. "Okup" to porządny film. Chyba nie Twój klimat i tyle.

Hipis_3

Film nie był zły ale takich filmów jest wiele, a Ty nie musisz od razu kąsać .Każdy ma swoje zdanie ...

baksterka

dziewczyna basshuntera ? :P

Arczi87

Nie. Frankensteina :P

baksterka

Dzisiaj ciężko nakręcić jest coś oryginalnego. Kąsam nie kąsam :P. Pierwszy raz oglądałem ten film w kinie i choć arcydziełem z pewnością nie był to jednak pozostawił pozytywne wrażenie. Dobra muzyka

Hipis_3

Zgadzam się z Tobą :D

Marnexx

może nie nudne ale po jakimś czasie przewidywalne.

ocenił(a) film na 5
Arczi87

zgadzam się strasznie przewidywalne, no i oczywiście żałosny happy end...

ocenił(a) film na 8
malgola5710

15 lat temu inaczej się kręciło filmy, co innego ludzi zaskakiwało. Byłaś w ogóle wtedy na świecie? Żałosnych jest wiele filmów, które oceniłaś o wiele wyżej niż ten, naprawdę dobry, kawałek thrillera.

ocenił(a) film na 5
bansuj_

fakt nie spojrzałam na datę, mimo wszystko za bardzo mnie krytykujesz w końcu oceniam to dziś nie 15 lat temu a dziś mnie to irytuje choć wiadomo okolicznością łagodzącą jest data produkcji

ocenił(a) film na 8
malgola5710

Zacznij używać kropek, przecinków... tzn. jakiejkolwiek składni i będzie git. Pozdro.

Marnexx

Racja trochę średni z taką obsadą powinien być lepszy świetna gra Sinese naprawdę dobrze zagrał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones