PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104549}

Olimpiada

The Ringer
6,3 6 361
ocen
6,3 10 1 6361
Olimpiada
powrót do forum filmu Olimpiada

Miło się oglądało :)
Moja ulubiona scena to jak bili go rękawicą bokserską ;)
Cały film jest fajny ...
Polecam serdecznie KAŻDEMU!!!

ocenił(a) film na 10
peza_92

Ja najbardziej doceniam fragmenty, w których ci niepełnosprawni, przekazują swoje "mądrości" życiowe. Np. "Są tylko dobrzy i źli ludzie. Nie ma nikogo pomiędzy".

ocenił(a) film na 8
wojtek1992nistelrooy

Od ludzi niepełnosprawnych można się wiele nauczyć, osobiście poraża mnie ich pogoda ducha, która jest ogromnie zaraźliwa ;)))
Pozdrawiam serdecznie :))))

ocenił(a) film na 10
peza_92

Wiem o co Ci chodzi :). W podstawówce miałem przyjemność być w klasie integracyjnej i sporo mnie to nauczyło.

ocenił(a) film na 8
wojtek1992nistelrooy

Miło :)))))

użytkownik usunięty
peza_92

Kiedyś, aby takie "zepsute modele" się nie rodziły, które psują ludzkość będą poddawani aborcji, jeśli wykryją, że rodzi się upośledzona osoba.
To fakt i tak powinno być! mniej ich na ziemi tym lepiej dla wszystkich.

ocenił(a) film na 8

Co Ty pieprzysz?!?!
WoW nie sądziłam, że ludzie z tak ograniczonymi horyzontami nadal są wśród nas ...
Przykre ...
Ale w sumie nie powinno mnie to dziwić ... avatary w wirtualnym świecie są przecież wymuskane, śliczne i bez skazy, prawda???
I proszę nie kontynuuj tej dyskusji-Ty powiedziałeś swoje zdanie (masz do niego prawo i z zaciśniętym zębami, ale je szanuje), ja wyraziłam swoje. Koniec.
Nie pozdrawiam.

użytkownik usunięty
peza_92

Inteligentna to ty nie jestes.... kazdy naukowiec powiedzial by tak samo, liczy ludzkośc, zdrowa ludzkosc.
To oczywiste wrażliwa dziewczyno, ze kiedys nawet nie będą sie pytac czy wykonac aborcje czy nie.
To będzie prawny wymóg, po prostu wymóg ludzkosci. Nie ukazuj swojej żałosnej wrażliwosci, hahahhah.
Kobiety chcą zostac prezydentem, smieszne.... jestescie za wrazliwe i sie nie nadajecie.
Zobaczysz kiedys jak będzie, i żadnej inteligentej osoby to nie zdziwi.
Dlatego tez świat zostal popchnięty do przodu dzięki mężczyznom, kobiety nadają sie tylko do rodzenia.
Wyłączcie te śmieszne uczucia.

Tesla, Einstein, von Braun(nazi naukowiec, rakieta Saturn V) Hawking.

ocenił(a) film na 8

Lecz się na nogi.

użytkownik usunięty
angeldog

Na nogi? czemu?

ocenił(a) film na 8

Na głowę za późno :/

użytkownik usunięty
angeldog

lol? ty w ogóle coś wiesz o mojej sytuacji zdrowotnej, że karzesz mi się leczyć na głowe lub na nogi? dafuq? dziwną osobą jesteś...

ocenił(a) film na 8

A ty jesteś ohydnym nazistą... Btw. czy wiesz inteligentny inaczej znaffco, że w myśl twojej chorej teorii Hawking by się nie urodził?

użytkownik usunięty
angeldog

Akurat hawking jest normalny, zdrowy umyslowo, znaczy był. A teraz tylko nie ma władzy nad ciałem, ale mimo to jest normalny umysłowo. To geniusz, nalezy mu sie SZACUNEK. wiec sorry cos ci sie nie udało...

ocenił(a) film na 8

Żal mi ciebie. Strasznie się wijesz...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones