PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8337}

Omen III: Ostatnie starcie

The Final Conflict
6,3 13 822
oceny
6,3 10 1 13822
6,0 7
ocen krytyków
Omen III: Ostatnie starcie
powrót do forum filmu Omen III: Ostatnie starcie

Najslabsza czesc

ocenił(a) film na 3

Film nudny malo przerazajacy jedynie to ma dobra muzyke,wole juz 4 czesc od tej.

ocenił(a) film na 8
zegan333

Moim zdaniem 2 część była najnudniejsza. A 4 części nie obejrzę nigdy - nic tak mnie nie przeraża jak małe, "słodkie" dziewczynki w horrorach. Brr ;/

ocenił(a) film na 3
talginka

2 dla mnie była najlepsza

ocenił(a) film na 8
zegan333

Każdy na prawo do swojego zdania ;) 2 była super, jak wszystkie trzy części zresztą, ale niekiedy można było usnąć - z nudów.

ocenił(a) film na 3
talginka

Niektore sceny nie były potrzebne racja

ocenił(a) film na 5
talginka

Najnudniejsza właśnie była ta ponieważ w pewnym momencie ogląda się Omena 3 Ostatnie starcie jak jakiś film obyczajowy.

ocenił(a) film na 7
zegan333

A moim zdaniem nawet nie to, że film był nudny, przesądziło o tym, że był najsłabszą częścią. Mnie najbardziej drażniło zakończenie w stylu 'deus ex machina', które wzięło się nie wiadomo skąd i wcale nie dawało poczucia zakończenia, ja oczekiwałam czegoś więcej, ale wielkie brawa dla Sama Neila za genialną rolę...

ocenił(a) film na 3
amib92

Zakonczenie było beznadziejne

ocenił(a) film na 2
zegan333

Jak i cały film.

ocenił(a) film na 3
amib92

Sam zagral na poziomie ale film slabiutki tak nie powinno robic sie trzecich czesci

ocenił(a) film na 6
amib92

Ewidentnie twórcy chcieli zrobić trzecia część jednak zabrakło dobrego scenariusza coś jak Matrix Rewolucje. Najmocniejszą stroną filmu jest muzyka i główne role.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones