PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=675526}
5,7 148
ocen
5,7 10 1 148
One Love
powrót do forum filmu One Love

...jak można robić film dokumentalny o takim beztalencie!! Nie rozumiem tego!! Jest o wiele lepszych i sławniejszych muzyków w naszym kraju, których bardziej bym widział w jakimś filmie dokumentalnym.. Ten film jako sam pomysł jest kompletną porażką, już na starcie go skreślam!!

hash89

to chyba żyjemy w innym kraju-.-

mwolczynski

nie wiem gdzie Ty żyjesz ale ja mieszkam w Polsce-.-

hash89

ja w Bangladeszu ;) cieszmy sie z tego ze chociaż robert cokolwiek gra ;) a nie jakaś doda itd...

ocenił(a) film na 1
hash89

Buahahahahahaha. Robert i cos dobrego ? On niszczy to co pozostalo jeszcze z polskiego clubbingu. Oczywiscie cos co on prezentuje nie ma nic wspolnego z clubbingiem. Jest to zwykly komercyjny palant, ktory robi z siebei boga muzyki. Moze na wsiach ludziom sie to podoba, ale jak ktos powaznie traktuje muzyke to dobrze wie ze to oszolom i beztalencie. WON DO DYSKOTEK. Nie wiem kto mu dal prawo identyfikowac sie z kultura klubowa, ktora nie ma nic wspolnego z podejsciem, ktore on prezentuje.

rascal0pl

Robert M nie jest dobrym producentem muzyki elektronicznej tanecznej. Mamy w kraju kilku naprawdę utalentowanych producentów muzyki elektronicznej, np.: Indecent Noise, Arctic Moon, Matt Bukovski, Skytech, Catz 'n' Dogz, Xilent, Dave Schiemann, Nitrous Oxide, Adam Kancerski, Matt Skyer, Purple Stories i jeszce kilku innych. Są oni doceniani w Europie i na świecie, a w Polsce mało się o nich mówi, bo u nas wolą zajmować się karierą Robercika M :(

rascal0pl

KULTURA klubowa. To jak zimny ogień. Albo niezachłanny polityk. Albo inteligentny komentarz na filmwebie.

ocenił(a) film na 10
rascal0pl

Z Twojego toku rozumowania wynika, że tylko ludzie z miast poważnie mogą traktować muzykę ? 'Może na wsiach ludziom się to podoba' naprawdę komentarz na poziomie człowieka, który poważnie traktuję muzykę hehehe extasy i do przodu kolego ... ?

ocenił(a) film na 1
k0k0s

"oceny Twoich znajomych
Średnia ocena 8 znajomych: 1.0"

To tak na wstęp.
Określenie wieś jest przenośnią, każdy mieszkający w Polsce o tym wie, nie tyczy sie ono rzeczywistych mieszkańców wsi, tylko ludzi bez gustu, którzy podniecają sie największym ścierwem. Zacznij interesować się ambitniejszą muzyką to zrozumiesz o co chodzi.

ocenił(a) film na 8
hash89

Ja czekałem na taki film. Bardzo ciekawiła mnie praca i jak to wszytko działa, to co on robi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones