PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8370}

Oni żyją

They Live
6,9 24 225
ocen
6,9 10 1 24225
6,9 16
ocen krytyków
Oni żyją
powrót do forum filmu Oni żyją

Mimo zabawnych sytuacji ten film przeraża bo bardzo przypomina mi rzeczywistosc w jakiej zyjemy

użytkownik usunięty
sethneil

Bo o niej opowiada, po to go nakręcili.

ocenił(a) film na 8
sethneil

Do tego jeszcze to stwierdzenie, że w 2025r. już wszystko będzie pod kontrolą. o.O

ocenił(a) film na 8
sethneil

I pewnie dlatego ostatnio w TV leciał w styczniu 2010 na TVP1, czyli 9 lat temu. Jak na naszą TV to całe wieki, ale nie ma się co dziwić, skoro przesłanie filmu aktualne i pasujące do otaczającej nas rzeczywistości.

snake_plissken84

Może na tvn poleci? Tam się nie boją prawdy :P

ocenił(a) film na 8
Lewbestia

Bardzo możliwe. Ostatnio puszczają stare filmy, z lat 80. i 90., które przedtem nie były u nich emitowane, np. Pamięć absolutna, Mgła, więc może "Oni żyją" kiedyś też dadzą.

ocenił(a) film na 10
snake_plissken84

Chłopie! komentarz @Lewbestia to była ironia :-) TVN niczym nie różni się od reszt stacji TV, jedynie narracją polityczną za jaką partią są, a tak poza to jeden wieli bełkot mający na celu robienie papki z umysłów widzów.
Pozdro.
By the way.. też jestem 84 rocznik :-)

ocenił(a) film na 8
hbk06_qbas

Powiem Ci szczerze, że zwróciłem uwagi na to, czy była tam ironia czy nie. Politykę staram się omijać szerokim łukiem. Mnie chodzi tylko o to, że w TVN rzeczywiście puszczają stare filmy, które przedtem 100 razy dawali w TVP i Polsacie, więc może ten też poleci w końcu :) A rocznik mój trochę młodszy, niż 84. Ten z nicku to tylko hołd dla 80's, wyszło wtedy sporo dobrych tytułów ;) Również pozdrawiam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones