PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36675}

Ono

6,3 6 281
ocen
6,3 10 1 6281
4,8 6
ocen krytyków
Ono
powrót do forum filmu Ono

Początek był dobry , a potem im bliżej końca tym coraz gorzej, takie sceny jakby wyrwane z kontekstu. Główna bohaterka też średnio mnie przekonywała, bo Małgorzata Bela dobrze tu nie zagrała, w przeciwieństwie do Marcina Brzozowskiego, który jest dobrym aktorem.

ocenił(a) film na 8
paulina.maja

też mam takie odczucia- im bliżej końca tym gorzej...

użytkownik usunięty
paulina.maja

dokładnie . moim zdaniem dwie takie sceny to występ ojca w teleturnieju i moment kiedy ewa szuka michała na imprezie. dla mnie to dwie najbardziej pretensjonalne sceny i kompletnie niekompatybilne z resztą fabuły. niestety mam wrażenie , że to jest charakterystyczne dla szumowskiej. mam wrażenie, że ten film jest taki hmmm "płaczliwy " - na zasadzie - stwórzmy jak najbardziej zwichrowane i pokręcone postaci.

użytkownik usunięty

wyraziłam się trochę nieprecyzyjnie - wiadomo ojciec był chory ale chodziło mi o wyprowadzenie jego choroby z "czterech ścian" i pewne obnażenie się w telewizji. było to coś dziwnego, osobliwego i kompletnie niezrozumiałego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones