PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=621505}

Operacja Expo

Grupo 7
6,0 2 615
ocen
6,0 10 1 2615
Operacja Expo
powrót do forum filmu Operacja Expo

Och, Mario!!!

ocenił(a) film na 8

Muszę przyznać że czekam premiery w Polsce choć może na próżno, ale ze względu na Maria warto by zobaczyć. Facet jest niesamowicie przystojny, a po jednej jego roli w Statku trudno ocenić jego talent. Dlatego wyczekuje tej produkcji może coś więcej się o chłopaku dowiem

ocenił(a) film na 4
budzynska1987

nie nastawiaj się raczej,że u nas w kinie będzie można to zobaczyć. Ja oglądałam Maria jeszcze w Tres Metros Sobre El Cielo - cudowny film. A na Grupo 7 wybieram się do kina w Hiszpanii, bo za kilka tygodni lecę i już się umówiłam z koleżanką hiszpanką,ze pójdziemy

ocenił(a) film na 8
nuria_2

Zazdroszczę Ci !!!!!!

ocenił(a) film na 4
aga_188

Wolałabym iść na "Tengo ganas de ti". a;e premiera dopiero w czerwcu ;(

ocenił(a) film na 4
budzynska1987

Widziałam ten film w poprzedni weekend w Hiszpanii. Też nastawiałam się na uroczego Mario, ale finalnie... jestem rozczarowana. Film nie urzekł mnie niczym, może jedynie hiszpańską atmosferą, a jeśli fanki Mario liczą na sceny rodem z "3 metros sobre el cielo", to niemiło się rozczarują. 4/10

ocenił(a) film na 4
olgaknapinska

ja nie liczyłam na takie sceny o jakich mówisz, ale tez się rozczarowałam. Byłam na filmie tydzień temu. Jest zbyt brutalny, a akcja z podpaleniem psa to było przegięcie

nuria_2

Hej dziewczyny przecież to thriller, więc czego się spodziewałyście? :) może ktoś kiedyś przetłumaczy, bo chętnie bym obejrzała. Ale ogólnie jak nasz Mario się spisał? Aktorsko rzecz jasna..
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 4
Jeanette777

Hej jak nie widziałaś to nie wiesz jak brutalny był ten film, a reagujesz jakby było inaczej. Mario jak zawsze spisał się świetnie

nuria_2

nie nie nie zrozumcie mnie źle :) domyślam się, że to nie kino w stylu "3 metros sobre el cielo"... chodzi mi o to, że można było się spodziewać, że z romantyzmem ten film nie będzie miał nic wspólnego
gwoli ścisłości, nikogo nie krytykuję :)

ocenił(a) film na 4
Jeanette777

No ja się nie spodziewałam romantycznego Mario (nie lubię szufladkowania aktorów)

nuria_2

Jeanette777 pewnie chodziło o to, że jak film jest thrillerem, to jest bardzo prawdopodobne, że będzie to film brutalny. Swoją drogą oglądałam ten film i mogę powiedzieć, że nie należał on do aż tak brutalnych. Fakt scena z psem nie była fajna, ale pewnie tylko dla osób wrażliwych na dobro zwierząt (m.in. mnie). Generalnie film niezły.

ocenił(a) film na 4
wredotka

jak to tylko dla osób wrażliwych na dobro zwierząt? Mnie ta scena zmroziła wręcz

nuria_2

No tak, jeżeli ktoś ma w pompie co dzieje się ze zwierzakami, to ta scena raczej go nie ruszy.

budzynska1987

jest ten film w necie. Na ekino lub na seans24

paulina_99

i na kinomaniak ;) z pewnością obejrzę, bo jestem ciekawa.

ocenił(a) film na 8
budzynska1987

Właśnie skończyłam oglądać. Nie zawiodłam się.
Jest inny niż te amerykańskie szmiry serwowane nam obecnie w kinach. I to jest jego największa zaleta. Gra aktorska fajna choć odbiega od geniuszu to jednak bardzo ciekawa i nie tuzinkowa. No i oczywiście wyrazista postać grana przez Mario. Daleko mu do romantycznego twardziela ze Statku czy zbuntowanego chłopaka łagodzącego swoje usposobienie pod wpływem miłości z "Trzy metry nad niebem". Oby tak dalej a z Maria stanie się aktor lepszy od Brada Pitta, Toma Cruisa i Jonnego Deepa razem wziętych.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones