PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=807872}

Operacja Overlord

Overlord
5,9 17 595
ocen
5,9 10 1 17595
5,5 6
ocen krytyków
Operacja Overlord
powrót do forum filmu Operacja Overlord

Dałem aż 8 bo...

ocenił(a) film na 8

... technicznie bardzo dobrze zrealizowane filmidło, z naprawdę dobrym dźwiękiem (strzelaniny i wybuchy - których jest dużo), jeśli jesteś nastawiony na luźny filmy akcji w tle II wojny z lekkim SF (czarny spadochroniarz, czy eksperymenty zombie) - będziesz zadowolony, jeśli nastawiasz się na czystą sieczkę z zombie a'la World War Z - to słabo, bo akurat tego jest wyjątkowo mało (laboratorium, akcja z laską szukająca syna, końcówka z oficerem). Powiem tak - liczyłem na coś w stylu zekranizowanego Wolfenstaina ;-) dostałem zupełnie coś innego - ale i tak jeśli chodzi o odbiór finalny i czystą przyjemność oglądania - 8.

RoStryR

No to biore sie za ogladanie.

adamfox7

Tylko w kinie, czy można gdzieś obejrzeć? ;p

ocenił(a) film na 8
aanecia

Można obejrzeć - w kinie. Ew. torrenty.

użytkownik usunięty
RoStryR

trzeba to obejrzec

ocenił(a) film na 7
RoStryR

fajny film, ciekawy pomysl i calkiem dobra realizacja szczególnie początek operacji overlord :)

Idol85

Kurde ludzie takie filmy to w kinie nagłośnienie zajebiste fajny klimat akcja i lekkich humorek można powiedzieć , że raczej cały czas się coś dzieje . Jeden z lepszych jak dla mnie w tym roku . Niech dadzą gościowi nakręcić jakiś normalny film wojenny albo obcego vs marines itp sądzę , że byłby w końcu jakoś hit :)

RoStryR

Pełna zgoda. Frajda z seansu - na 8. :)

ocenił(a) film na 7
RoStryR

Dla mnie ten film to lepsza wersja https://www.filmweb.pl/film/Zombie+SS-2009-486991i tyle w temacie.

ocenił(a) film na 9
Flinston1987

wumie to chyba bardziej chodzi o Eksperyment SS a nie zombie ss

ocenił(a) film na 7
RoStryR

I ja mam dokładnie te same odczucia. Nastawiałem się na coś pokroju Wolfenstaina (trailery mocno na to wskazywały), a otrzymałem zupełnie inny film. Trochę się zawiodłem, ale i tak bawiłem się wyśmienicie. Efekty, gore i akcja która nie pozwala się nudzić nawet na minutę. Solidne filmidło.

ocenił(a) film na 8
Bombloslav

Ale według mnie to właśnie był taki Wolfenstein, boo większość filmu było ratatatatata do nazistów, a dopiero potem byli super żołnierze i eksperymenty. Nie było jak w większości filmów gdzie zombie/stwory od razu wyskakiwały przed ekran, tutaj mamy więcej nazistów a same maszkary jako dopełnienie co według mnie wyszło całkiem fajnie.

ocenił(a) film na 2
RoStryR

ile trzeba mieć lat, żeby ten film się podobał?

ocenił(a) film na 3
markowe_filmy

Też mnie to zastanawia. Ewentualnie jak niskie trzeba mieć IQ?

ocenił(a) film na 7
grd1

O tak, mój gust jest najmojszy, a jak ktoś lubi coś innego niż ja to znaczy że jest głupi xD

Siusiaczek już urósł?

ocenił(a) film na 2
MINTOR1994

wziąłeś to bardzo do siebie... Może zluzuj gacie.

ocenił(a) film na 7
markowe_filmy

Nie, po prostu podejście "ale jak ktoś może lubić coś co ja nie lubię" jest debilne, polecam się pogodzić z tym, że ludzie mają różne gusta i nie musi mieć to żadnego związku z ich wiekiem lub inteligencją. A i jeszcze jedno, bycie młodym nie jest niczym złym. Eluwa

ocenił(a) film na 7
markowe_filmy

A od kiedy to trzeba mieć "ileś lat", żeby czerpać przyjemność z oglądania B klasowej śmieciówy?

ocenił(a) film na 2
bch_zywiec

Twoja sprawa. To tak, jak przyjemność z oglądania bajek na dobranoc - czerpie się ją do pewnego wieku, potem się dorasta. A jak ktoś lubi, ogląda nadal. Wcześniej czerpie się przyjemność ze ssania smoczka i - uwaga - też się z tego wyrasta. Co nie znaczy, że nie możesz tego robić jeśli lubisz - mnie to nic nie obchodzi. Tak samo, jak nie powinna cię obchodzić moja opinia o jakimś filmie. I tak jej nie zmienisz.
Prościej nie umiem wytłumaczyć.

ocenił(a) film na 6
RoStryR

Tak film jest w zamyśle jak najbardziej nietypowy. Więcej tu poszczególnych mocnych scen niż pustego wypluwania kul w kierunku hord zombie.

ocenił(a) film na 10
RoStryR

dopiero oglądam film skomentuje to tak gdy Murzyn w samolocie mówi aby pozabijać Niemieckich Zołnierzu w imie dobra USA i świata to trochę z tym nie zgadzam się , dla Niemców 3 Rzesza byli tymi dobrymi , dla nas dla Polaków wiadomo my Polacy i AK, a dla Faszytowskich Rosjan Stalin a obecnie Faszysta Putin .

ocenił(a) film na 8
RoStryR

U mnie film dostał 8.
Oglądałem nastawiony na chałę, bardzo miło się zdziwiłem.

RoStryR

No i mnie zachęciłeś. Lubię głupie, ale dobrze sklejone horrory.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones