PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=813}

Operacja Piorun

Thunderball
7,1 39 541
ocen
7,1 10 1 39541
6,1 12
ocen krytyków
Operacja Piorun
powrót do forum filmu Operacja Piorun

7,5/10

ocenił(a) film na 7

Przede wszystkim przegieli z końcówką, za sterem, ten wodolot normalnie jak myśliwiec zasuwał i sporo tych przeciwników sam pokonał na pokładzie- śmiać mi się normalnie chciało, gdyby nie to, to dałbym 8/10, ale to mnie rozwaliło. Film do najlepszych nie należy, ale dzięki efektom i akcji nie da się nudzić- dobre i to.

ocenił(a) film na 10
_adriano_

Przypominam że to film z 65 roku więc proponuję nie szukać dziury w całym.

ocenił(a) film na 7
_Lennox_

No ok, ale mogli przegiąć, w drugą stronę...

_adriano_

Mnie zastanawia [co do końcówki] - co się stało z tym kolesiem, któremu Bond rzucił koło. Gdy koleś mówi: "Nie umiem pływać!", a Bond rzuca mu koło i mówi: "Najwyższa pora się nauczyć". Końcówka jednak już nie pokazuje co się stało z tym kolesiem. Znaczy, że...się nie nauczył;D
Co do postu autora tematu: zgadzam się. Zresztą niedociągnięć było więcej. Ode mnie 6/10 dla tej części.

_adriano_

Ja również oceniam ten film na 7+, jednak na FW nie mogę dać takiej oceny więc dałem naciągane 8/10. Na duży minus przekombinowana końcówka filmu (za dużo udziwnień i nieporozumień), na wielki plus super walka pod wodą oraz towarzyszące jej świetne ujęcia kamer (niejeden kamerzysta mógłby się wiele nauczyć z tych scen!). Jak na rok 1965 film świetny i godny polecenia każdemu fanowi kina akcji!

BartSmith

Wlaśnie - co do ujęć z wodą. Wszystkie sceny kręcone w wodzie są realistyczne - dziś już to tak nie wygląda.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones