PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=813}

Operacja Piorun

Thunderball
7,1 39 534
oceny
7,1 10 1 39534
6,1 12
ocen krytyków
Operacja Piorun
powrót do forum filmu Operacja Piorun

Nie wiem czy to zauważyliście ale jak Bond wyskakuje z tą laską z jachtu to tam jest też ten gość co ją uwolnił.On nie umie pływać i bond daje mu koło ratunkowe z którym wskakuje do wody a później znika?

ocenił(a) film na 8
angel100

Najwidoczniej koło ratunkowe niewiele mu pomogło, a szkoda bo to Polak był Władysław Kutz z Warszawy. Ale w sumie pozytywna postać.

ocenił(a) film na 9
Lord_Farquaad

Mnie się wydaje, że tam było, że jemu też zrzucają ponton, ale nie pamiętam na pewno, dawno tego filmu nie widziałem.

ocenił(a) film na 7
wojteczek

niee.. wyskakują wszyscy troje w tym ten facet z kołem ratunkowym a potem pokazują już tylko jak wypływa Bond z dziewczyną.Chyba faktycznie można wnioskować ze utonął

ocenił(a) film na 9
Adas_Mleczko

Chodzi mi jeszcze o coś innego - oni wyskakują z łodzi, łódź wybucha, i chyba potem było, że zrzucono osobny ponton dla tego naukowca. Przy czym kamera koncentruje się głównie na Bondzie i dziewczynie. Ale głowy nie dam, bo jak wspomniałem miesiąc temu, dawno tego odcinka nie widziałem :-)

ocenił(a) film na 7
wojteczek

Odświeżałem ten film sobie wczoraj bo robie taki przegląd Bondów od początku i powiem szczerze nie zauwazylem ;)

ocenił(a) film na 9
Adas_Mleczko

Możliwe, że to ja coś mieszam :-) Musiałbym zerknąć na film.

angel100

Wg mnie naukowiec zostaje w kole ratunkowym, które mu rzuca Bond. On wyskakuje kilka metrów przed nimi. Możliwe zatem, że zostaje na kole ratunkowym, kiedy para w pontonie.

ocenił(a) film na 9
KLAssurbanipal

Dosyć to dziwne było. Nagle skądś się pojawił i jej pomógł, potem razem z dziewczyną uratował Bonda, a na końcu tylko koło bierze i nic. Bond sobie z nią odleciał, a jego zostawili

użytkownik usunięty
angel100

Mnie też to się od razu rzuciło w oczy. Czekałam, aż go pokażą że macha i woła "jeszcze ja!" albo coś takiego... a tu nic.

ocenił(a) film na 7
angel100

Oj tam, zwykłe niedopatrzenie, ile to takowych w kinie. Gość nie utonął, przestańcie sobie wszystko tłumaczyć na siłę, po prostu zapomnieli go dać do kadru, to postać trzecioplanowa;).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones