PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=813}

Operacja Piorun

Thunderball
7,1 39 523
oceny
7,1 10 1 39523
6,0 11
ocen krytyków
Operacja Piorun
powrót do forum filmu Operacja Piorun

Thunderball

ocenił(a) film na 4

Najsłabszy z całej serii. Jest śmieszny zamiast być ciekawy, a akcja pod wodą ciągnie się w nieskończoność.

ocenił(a) film na 9
waldeck

Ten tak samo jak prawie wszystkie bondy uważam za kino rewelacyjne!!!

użytkownik usunięty
lordofthedead

tak dla zasady? żeby pokazać jakim się jest wielkim fanem ? ;]
co do filmu to ma podobne zdanie co waldeck, a ostatnia scena to jest już przesada ;]

ocenił(a) film na 10

Musieliście zjechać mojego najlepszego Bonda ? :)
Mnie się podoba bardzo.

użytkownik usunięty
_Lennox_

ogólnie komentarze pod bondami powinny być wyłączone xDD przez ostatni kilka tygodni obejrzałem wszystkie bondy i jest ciekawa sytuacja, jeden komentarz: najlepszy bond w serii a obok: tragedia, najgorszy bond i to na tyle ;] każdy ma swoją własną hierarchię bondów :)

ocenił(a) film na 10

Wiesz ... w sumie to masz rację :)
Ile Bondów tyle opinii :) Ale wydaje mi się że są one tak zróżnicowane że głowa mała. Generalnie uważam że Bondy się albo lubi albo nie :D - wyjątkiem od reguły jest epizod "Diamenty są wieczne" który po prostu nie mogę strawić :))

użytkownik usunięty
_Lennox_

no średni był ; D

ocenił(a) film na 10

Beznadziejny :D

Faktycznie, ten "odlot" Bonda zbyt szybko i zbyt gwałtownie kończy film, tak jakby ekipie kończyła się taśma i nie starczyło jej na jakiś bardziej romantyczny lub humorystyczny finał.

kaem1972

Zakończenie bez pomysłu, ale biorąc pod uwagę wykonawstwo i napięcie jest to jeden z ciekawszych Bondów, jak dla mnie.

ocenił(a) film na 10
waldeck

Mój ulubiony obok "Diamenty są wieczne". Jak dla mnie najlepszy, za muzykę i sceny podwodne. No i piękne kobiety.

waldeck

Mnie tak samo wynudzil jedynie sceny pod woda ciekawe.

ocenił(a) film na 4
waldeck

To prawda, jeden z gorszych. Chaotyczny i po prostu nudny (ile tych scen pod wodą i na wodzie? szukają i szukają...)

Ale to "Ośmiorniczka" to najgorszy film w cyklu.
Roger Moore komrpomituje tu Bonda (wespół z reżyserem i scenarzystami) po całości. Przebiera się tu za... KROKODYLA! MAŁPĘ, a nawet KLAUNA i trudno nie odnieść wrażenia, że jest nimi wszystkimi, tylko nie Bondem. A scena gdy skacze na lianach w rytm melodii z Tarzana to już autoparodia. Wstyd!
Zwłaszcza po tak twardo stąpającym po ziemi i z tego powodu właśnie udanym "Tylko dla twoich oczu".
Chała.

"Nigdy nie mów nigdy więcej" nie jest filmem bez wad, ale przynajmniej nie ośmiesza bohatera.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones