PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5496}

Opiekun

Eyes of an Angel
6,5 477
ocen
6,5 10 1 477
Opiekun
powrót do forum filmu Opiekun

Czy ktoś ma namiary na ten film ,lub polskie napisy do niego?

frugosz

Jeżeli chcecie ten film obejrzeć,to TV MGM będzie emitowała ten film 22.03.15r o godzinie 13:45. Jeżeli ktoś ma możliwość nagrać ten film ,to byłbym wdzięczny.

frugosz

Frugosz, widzę że szukasz tego filmu już od dwóch lat. Tak się składa, że ja też go poszukuję i znalazłem jedynie angielską wersję filmu, jednak nie ma do niej niestety żadnych napisów. Więc piszę z pytaniem czy nie znalazłeś go może i nie chciał byś się nim ze mną podzielić?

reverz

Niestety nie znalazłem.Tak samo jak Ty wyłącznie wersja bez napisów.Jednak gdy tylko uda mi się namierzyć polskie napisy do filmu czy cokolwiek to oczywiście dam znać:)

ocenił(a) film na 8
frugosz

Chętnie też się podłączę pod jakieś informację na temat tego filmu :) Miałam go na video, odkupiłam z wypożyczalni ( o ile wiesz co to było) :) Ale niestety nie wytrzymał.

Mandziara24

Wiem co to wypożyczalnia.Nie jestem z gimbazy i swoje lata mam.A co do filmu ,jak tylko uda mi się coś zdobyć to dam znać.Pozdrawiam:)

ocenił(a) film na 5
frugosz

jest na gryzoniu.

reverz

Napisy do tego filmu są na ,,gryzoniu''

frugosz

właśnie się pojawił na ex torrenty org z lektorem

tomek221079

Dla kogos po za granicami Polski niestety ex ... nie dziala,nawet wykupienie sms-a do otrzymania kodu do zakonczenia rejestracji.

ocenił(a) film na 8
frugosz

Jest na cda dobra wersja z lektorem

ocenił(a) film na 8
rude_marlenisko

Dokładnie na CDA :)

BohseOnkelz

Dzięki już wcześniej oglądałem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones