PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10029960}
6,2 876
ocen
6,2 10 1 876
Opiekun
powrót do forum filmu Opiekun

Seans kinowy osiągnął swój climax na ostatniej reklamie przed rozpoczęciem filmu...
Naprawdę... dawno nie oglądąłem tak beznadziejnego filmu. Dla własnego dobra i poszanowania swojego czasu nie oglądajcie tego. Na pewno znajdziecie dużo lepsze produkcje o tematyce religijnej lub okołoreligijnej. Odnoszę wrażenie, że osoby, które wrzuciły tutaj wysokie opinie oglądały zupełnie inny film.
Wątki totalnie się nie kleiły... gra aktorska na poziomie Trudnych Spraw... osoby w kinie, które siedziały obok mnie zasnęły na seansie (ja też próbowałem, ale los nie był dla mnie tak łaskawy).

dawid_niewiadomski

To jedyna tu recenzja która zgadza się z moim odczuciem, nakazującym mi opuścić salę kinową w tempie wprost proporcjonalnym do narastających mdłości. Czyli ok.3 minuty po rozpoczęciu seansu.
Dziękuję!!

leszek_Chade

Kupować bilet na seans, żeby wyjść zanim zagrzeje się fotel i nazywać to odczuciami?

ocenił(a) film na 10
leszek_Chade

Po co wybrałeś się na film skoro go nie obejrzałeś i wydajesz opinię ?

ocenił(a) film na 1
dawid_niewiadomski

Ja wiedziałam, że tak będzie! Zgadzam się w 100% i nie kumam co za kmioty dały po 8 a nawet 10 gwiazdek :) mam przypuszczenia a nawet pewność, że nie oglądali tego "dziełka", a tylko ze względu na katolicki wydźwięk wystawili wysokie oceny dla paździerza :)

dawid_niewiadomski

Wyłączyłem po 15 minutach, ale jeśli w obsadzie widzę odtwórcę roli życia u Tarantino, to czego się można  spodziewać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones