PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=753698}

Opiekunka

The Babysitter
5,4 34 074
oceny
5,4 10 1 34074
5,5 15
ocen krytyków
Opiekunka
powrót do forum filmu Opiekunka

2/10

ocenił(a) film na 2

Kompletnie nie rozumiem po co tworzyć takie filmy ? Ani to zabawne, ani ciekawe... żenujący humor, beznadziejne aktorstwo... Wszystko, po prostu wszystko bardzo słabe...

ocenił(a) film na 4
reptile2006

Nie wiem czemu oglądasz takie filmy, skoro to takie głupoty. Cenisz bardziej inteligentne kino? Na Netflix dzisiaj pojawił się też film "Opowieści o rodzinie Meyerowitz (utwory wybrane)"

Kowal08_filmweb

A niby jak miał skomentować? Obejrzał - nie spodobał się. Może trochę uogólnił niepotrzebnie.

ocenił(a) film na 4
Music_In_Me

Rozumiem film może się nie podobać, ale jak ja na przykład nie cierpię mangi, to powinienem obejrzę sobie na złość coś z tego gatunku i walnąć komentarz "po co oni takie filmy kręcą blabla bal". A tak w ogóle, to zaznaczam że filmu Opiekunka jeszcze nie widziałem, ale wiem czego się spodziewać, pewnie samych głupot:-)

ocenił(a) film na 2
Kowal08_filmweb

Co za tępa dzida :D sam po sobie orasz :D manga to japońskie komiksy. komuś się nie spodobał film i zaraz ma przestać oglądać filmy z danego gatunku? nie oglądałeś filmu i się wymadrzasz. No człowiek chodzący żaaaal :D

ocenił(a) film na 2
Kowal08_filmweb

Może po prostu gdzieś byłem gdzie puszczono ten film i zostałem niejako zmuszony do obejrzenia ? jest parę opcji... nie ma co gdybać... szkoda tylko, że to co obejrzane nie może zostać "odobejrzane"... Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 5
reptile2006

ojeju, szkoda że wypaliło ci oczy. Film dobry, solidne 5/10 się należy.

ocenił(a) film na 9
reptile2006

Zupełnie się nie zgadzam. Film "z przymrużeniem oka" - genialny. Dawno się tak nie ubawiłem! Perełka!

mrocznapszczola666

Taa perełka na pewno :D

ocenił(a) film na 3
reptile2006

Zgadzam się. Zwiastun już to zapowiadał, ale spodziewałem się chociaż więcej głupich akcji, żeby się pośmiać, ale to było po prostu tępe. Konwencja nie usprawiedliwia okropnych dialogów i montażu.

ocenił(a) film na 5
RobertSolski

Ten film nie jest napewno genialny nastawiłem się że będzie to coś odmużdżającego i tak było. Momenty były zabawne ale to nie ma dobrego humoru jest wszędzie bardzo średnio. Gra aktorska na poziomie kina klasy D widać że to żadni aktorzy. Pełno młodych dupeczek by komuś mógł stanąć ewidętnie była po to ta scena lesbiska na początku filmu. Niestety nie oglądałem filmu dla fiuta i dlatego uważam że po obejrzeniu należy go zapomnieć.

ocenił(a) film na 3
reptile2006

Zgoda że film słaby, ale jak wracasz z pracy zmęczony i odmóżdżony, to zaskakująco dobrze się ogląda. Target to chłopcy w wieku lat 8-14, coś tam takiego w każdym z nas zostało. Raczej nie spodoba się kobietom. W sumie ocena 3, ale bez bólu. Aktorstwo dużo gorsze już widziałem.

reptile2006

Bardzo slaby tu to jest tylko twój komentarz, film jest świetny, trochę takie Tarantino dla młodzieży ale nie tylko, lepszy film od większości tych szalonych filmów co nam fundują dzisiejsi reżyserzy

ocenił(a) film na 2
oki_3

Tarantino dla młodzieży.. Tarantino haha

ocenił(a) film na 8
reptile2006

Nawet kabanos ci nie tyknął na Bee? Dziadku...

reptile2006

To wygladalo wręcz jak pedofilia na małym chłopcu z początku ... Masakra

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones