PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=753698}

Opiekunka

The Babysitter
5,4 34 074
oceny
5,4 10 1 34074
5,5 15
ocen krytyków
Opiekunka
powrót do forum filmu Opiekunka

Jak dla mnie - jeden z najlepszych filmów Netflixa. Pełen humoru, ciekawych sytuacji i akcji. Przerysowany,przegięty i specyficzny do granic możliwości. Na pewno nie jest to film,w którym można szukać realizmu i powagi. Bardziej przypomina horror komediowy niż typowy horror. Wg mnie - idealny na wieczór. Gra aktorska - o dziwo na bardzo dobrym poziomie. Scenariusz mógłby być bardziej rozbudowany, ale nie będę się czepiał szczegółów. Wiem na pewno, że nie spodoba się wszystkim prawdziwym KONESEROM kina.

ocenił(a) film na 3
electrode

Taaa..."jeden z najlepszych filmów Netflixa"...i wszystko na temat.

Bokciu

Nawet nie przypominam sobie, żeby oglądał od nich jakikolwiek film ;) - Szkoda bo seriale to i owszem :)

ocenił(a) film na 3
buterfly

Nawet nie jestem w stanie z marszu wypisać wszystkich tytułów ich produkcji. Mowa oczywiście o filmach - nie serialach.

Bokciu

Zapewne dlatego że nie ciszą się dobrą opinią ):

electrode

Ten film był kozacki, żałuję, że go omijałem, nie lubię gatunku "Komedia, Horror" ale to było genialne:D

ocenił(a) film na 6
electrode

Bardziej przypomina horror komediowy pewnie dlatego bo jest to horror komediowy

ocenił(a) film na 6
electrode

Film na maksa dziwny ale moim zdaniem cholernie ciekawy

ocenił(a) film na 7
Kubafcbarca

Zgadzam się.

electrode

Zgadzam się :) Ten film wyróżnia się ciekawym sposobem narracji. W swojej kategorii to perełka.

electrode

Nie można szukać realizmu...akurat mnie zszokowała ta fabuła. Film oglądałam w ciemno. W Stanach Zjednoczonych pełno jest zwyroli i satanistów, którzy porywają dzieci by składać je w ofierze. Myślę, że ten film powstał specjalnie dla takich świrów. Wiedząc, że takie sytuacje mają miejsce czy można ten film nazwać komedią...

ocenił(a) film na 9
F_A_N_T_A_Z_J_A

Ubawiłem się po pachy. Strasznie fajny film. I te teksty...Naprawdę warto jak chcesz się odstresować.

ocenił(a) film na 8
F_A_N_T_A_Z_J_A

Tak, a w Polsce porywają młodzież na narządy... xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones