PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=387483}

Opowieść Mary

Capturing Mary
6,3 1 298
ocen
6,3 10 1 1298
Opowieść Mary
powrót do forum filmu Opowieść Mary

Urokliwy

ocenił(a) film na 8

To mój drugi film Poliakoffa. Niesamowite jest to, jak on robi filmy - historyjki, drobiazgi, słowa, zwyczajne rzeczy. W połączeniu z przepiękną muzyką naprawdę poruszające. Wymagające skupienia. W tym - zdecydowanie króluje Maggie Smith. Brawa dla niej, to naprawdę wielka aktorka.

trifle

ale rola Williamsa tez ekstraklasa, to wyrachowanie!!! film super, ciesze sie, ze obejrzalem :)

Peppers

Przed chwila obejrzałam film, ciekawa byłam jaką ma ocenę na filmwebie. Nie wiem dlaczego ale nasuwa mi się tylko słowo "ładny", czegoś mi w nim zabrakło, może był za delikatny, oczywiście to nadaje mu swojego także ciekawego klimatu, ale chyba po prostu dla mnie był to za delikatny dramat, albo może nie miałam atmosfery by dobrze go poczuć. Na pewno można powiedzieć, że była bardzo dobra gra aktorska i ładne zdjęcia, piękna muzyka i świetnie pokazana przemiana obyczajowo-czasowa. Ale jednak nie nasuwa mi się za bardzo żaden wniosek, ani przesłanie, może on go nie ma, może miała być to ładnie opowiedziana historia zmiany czasów. Nie wiem, bynajmniej ładny ;)

ocenił(a) film na 7
Aena20

mówisz przesłanie czekaj czekaj mnie się wydaje że w głównej mierze chodziło o to żeby przeciwstawiać się przykrym wspomnieniom z przeszłości i patrzeć mimo tego w przyszłość jakby nie patrzeć w pewnym momencie SPOILER *Mary pod koniec już trochę przewidzeń miała i myślę nawet że zaczeły się one przy czasach gdy widziała też tego samego Grevilla pomimo upływu lat* SPOILER END

Wg mnie film nie doceniony na 7 zasługuje co najmniej choć z pewnością nie powala w 100% jest on zrealizowany dostatecznie by go wyróżnić

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones