PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=159777}

Opowieść wigilijna Myszki Miki

Mickey's Christmas Carol
7,6 8 988
ocen
7,6 10 1 8988
6,8 4
oceny krytyków
Opowieść wigilijna Myszki Miki
powrót do forum filmu Opowieść wigilijna Myszki Miki

Porażka

ocenił(a) film na 1

Ocena 7,9 za taki syf?? Obejrzałem to wrzoczaj. Krótkie, głupie i proste. Żenujące.

zielonykojot

To nie jest bajka dla dzieci o słabych nerwach

Underworld_filmaniak

Gdybyś napisał że dla Ciebie 7.9 to za dużo i Ci się nie podobała to dobrze. Ale nazywanie od razu syfem to przegięcie. Ja wolę tę wersje, a niż tą z 2009 roku.

zielonykojot

Wiele osób ma do tej animacji wielki sentyment i bardzo im się podoba, być może z tego względu, że kiedyś takie bajki tylko robili, a Myszka Miki była jedną z najlepszych. Szczerze mówiąc wole "taki syf" niż gnioty, które produkują teraz. Co do słów "krótkie, głupie i proste", pragnę zauważyć, że jest to animacja dla DZIECI i wypadałoby, żeby było proste i krótkie. Natomiast głupie na pewno nie jest, gdyż posiada morał i przesłanie.

ocenił(a) film na 9
zielonykojot

Niestety niektóre animacje są skonstruowane wedle nieco bardziej skomplikowanej techniki, przewyższającej i to mocno sposób myślenie przeciętnego (bez orbazy) gimbusa.

To, że ta krótkometrażówka nie dostała Oscara to skandal. Wygrało "Sundae in New York" ze względu na sposób wykonania. Ale osobiście uważam, że nie wystarczy ulepić coś z plasteliny i to zaminować poklatkowo - potrzebna jej jeszcze fabuła. A zamiast fabuły, mamy intrygujący teledysk - ale nie na Oscara.

zielonykojot

Jeśli uważasz, ze miłość, skromność, dobro i miłosierdzie to coś głupiego i prostego - w złym tego słowa znaczeniu - to powinieneś się wstydzić. Coraz więcej ludzi na świecie ma takie zdanie jak ty i dlatego świat i ludzie staja się coraz gorsi, myślą tylko o sobie, a innych mają w nosie i nie potrafią budować prawdziwych, mocnych relacji z innymi ludźmi, tylko liczą znajomych na fb. To jest ŻENUJĄCE.

ocenił(a) film na 8
zielonykojot

Panie mnie pedałem nazwij moją matke k*rwą ale od tej kreskówki sp*erdalaj. Pamiętam czasy kiedy ogladalem to na vhs mam do tej kreskowki straszny sentyment w dodatku z tego co widze dostala nominacje do oscara więc nazywanie tego syfem to drobna przesada.

ocenił(a) film na 1
sonski_77

To moja subiektywna opinia i mam prawo ją wyrażać.

ocenił(a) film na 8
zielonykojot

patrząc na twoją subiektywnosc to jestes trollem zaniżającym oceny na fb pozro600

ocenił(a) film na 1
sonski_77

Mówisz jak komunista. Precz z komuną!

ocenił(a) film na 8
zielonykojot

ty żes socjalizmu w polsce nie widzał nawet

ocenił(a) film na 1
sonski_77

Brzydzę się socjalizmem. Wszyscy powiązani z komuną powinni ponieść karę śmierci. A Jaruzelskiego pochowali z honorami.

zielonykojot

Czy to przypadkiem nie trolling?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones